اخبار
 انتشار: 19 اسفند 1397
   مشاهده: 326

  اجرای گام دوم پروژه بزرگ آسفالت در اهواز توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری

 معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز از اجرای عملیات لکه گیری، قیر پاشی و آسفالت در مناطق مختلف اهواز تحت نظارت حوزه معاونت فنی وعمرانی خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات معاونت فنی و عمرانی شهرداری اهواز محمد صفری عنوان کرد: باعنایت به وجود بیش از 350هزار متر مربع معبر جدید الاحداث و آماده، اجرای آسفالت در مناطق مختلف کلانشهر اهواز و لزوم بهسازی شریانهای اصلی به منظور ارتقاء کمی وکیفی شبکه معابر، تسهیل در حمل ونقل، جابجایی و پاسخ مناسب به درخواستهای شهروندان گرامی در امتداد نهضت آسفالت با تا کید شهردار محترم و معاون فنی و عمرانی شهرداری در دستور کار قرار گرفته است.
صفری افزود: با انعقاد قراردادهای جدید به ارزش قریب به پانصد میلیارد ریال در سطح شهر شاهد رفع بخش قابل توجهی از نواقص موجود و توسعه معابر در سطح شهر اهواز خواهیم بود.
وی افزود: در حال حاضر اجرای عملیات قیر پاشی و آسفالت باند دوم میدان مهدیس تا سه راهی بنکداران (شهدای دشت آزادگان) با مساحت بالغ بر18هزار متر مربع و بلوار اصلی شهید علی هاشمی کوی ملاشیه با مساحت بیش از 10هزار مترمربع و بهسازی معابر کوی رمضان در دست اقدام است و این عملیات در روزهای آتی با افزایش اکیپ های اجرایی با جدیت و توان بالاتر پیگیری و ادامه خواهد داشت.

نویسنده خبر: نعیم دورقی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها