اخبار
 انتشار: 21 اسفند 1397
   مشاهده: 317

  در مرحله دوم عملیات پروژه بزرگ آسفالت شهر اهواز : یک میلیون و 200 هزار مترمربع آسفالت در شهر اهواز در حال اجراست

   شهردار اهواز از اجرای عملیات قیر پاشی،آسفالت ولکه گیری در مناطق مختلف شهر اهواز تحت نظارت معاونت فنی و عمرانی شهرداری خبرداد.

منصور کتانباف گفت: شهرداری اهواز در راستای توسعه شبکه معابر و تسهیل در حمل و نقل  شهری،جابجایی و افزایش دسترسی ها به مناطق مختلف شهری، عملیات بهسازی،قیرپاشی و آسفالت معابر سطح شهر اهواز در حال اجراست.

وی اولویت این عملیات را بهسازی معابر شریانی،فرسوده و معابر تازه تاسیس در مناطق کم برخوردار عنوان و تصریح کرد: اولویت ما توسعه شبکه معابر در تمامی مناطق شهر است که در مرحله دوم پروژه بزرگ آسفالت اجرا می شوند که اجرای این عملیات، خدمتی شایسته به شهروندان این مناطق و ارتقاء کیفیت زندگی، رفاه و ایجاد دسترسی ها و سهولت در ارتباط با محلات و مناطق دیگر است.

شهردار اهواز ادامه داد: بهسازی معابر اصلی و شریانی مانند( بلوار پاسداران، آیت الله بهبهانی، انقلاب، شهید علی هاشمی، شریعتی، فنی و حرفه ای، جاده های ساحلی و.. )به ترتیب و بصورت مستمر با هدف حذف نواقص و مشکلات موجود و افزایش ایمنی و سرعت جابجایی، در دستورکار است.

منصور کتانباف هدف از اجرای این پروژه ها را ایجاد رضایت نسبی برای شهروندان اهواز عنوان کرد و گفت: بهسازی معابر فرسوده در مناطق مختلف شهری همچون (کوی رمضان، آل صافی، زیتون کارمندی، کوی ملت، منابع طبیعی، زویه، کوی پیروزی، پادادشهر، کیانپارس و ...)به منظور بهسازی معابر فرعی، درجه یک و دو و در جهت رفاه حال آنان در برنامه کاری حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری اهواز قرار گرفته است.

وی مساحت مرحله دوم پروژه بزرگ آسفالت را بیش از یک میلیون و 200 هزار مترمربع اعلام کرد و افزود: قریب به هفت میلیون و 500 هزار مترمربع سانت عملیات آسفالت  اجرا می شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: خدمت رسانی بی منت و شایسته به همشهریان نجیب از افتخارات مجموعه شهرداری  است و ان شا ءالله خداوند منان ما را از توفیق در این مسیر محروم ننماید.

 

نویسنده خبر: نعیم دورقی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها