اخبار
 انتشار: 27 اسفند 1397
   مشاهده: 488

  احداث ایستگاههای مکانیزه اتوبوس توسط بخش خصوصی در اهواز

   جلسه مشترک بین سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی و اتوبوسرانی شهرداری اهواز با موضوع احداث ایستگاههای مکانیزه اتوبوس توسط بخش خصوصی تشکیل شد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز، رئیس  سازمان با بیان این خبر افزود: در این جلسه که با حضور حسینی زاده، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی و کارشناسان دو مجموعه در سازمان سرمایه گذاری و مشارکتها تشکیل شد، اسناد فراخوان عمومی سرمایه گذاری احداث ایستگاههای مکانیزه اتوبوس بررسی شد.

امیر صفی خانی ادامه داد: با توجه به اینکه علاوه بر ساخت، تعمیر و نگهداری ایستگاه های مکانیزه اتوبوس در زمان بهره برداری به عهده سرمایه گذار می باشد ضرورت دارد که این پروژه  به لحاظ اقتصادی جذابیت لازم را برای بخش خصوصی داشته باشد تا علاوه بر خدمت رسانی، سرمایه گذار نیز به سوددهی برسد که در این رابطه لازم است منابع درآمدی جهت جبران هزینه ها لحاظ شود و در صورت نیاز با ارائه راهکار سایر منابع درآمدی نیز دیده شود .

رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای شهرداری اهواز در پایان گفت: مقرر شد نتیجه مباحث کارشناسی در خصوص موارد ضروری پروژه از قبیل غرف کنار ایستگاهها، موضوع بیمه و سایر موارد پیگیری لازم صورت پذیرد .

نویسنده خبر: امین عنایتی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها