اخبار
 انتشار: 10 اردیبهشت 1398
   مشاهده: 137

  عملیات گسترده پاکسازی و بهسازی بلوار ساحل غربی رودخانه کارون

   مدیر منطقه دو شهرداری اهواز از اجرای عملیات گسترده پاکسازی بلوار ساحل غربی رودخانه کارون از آثار گل و لای توسط نیروهای تلاشگر خدمات شهری منطقه دو خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو اهواز، دغاغله در این رابطه بیان کرد: با طغیان رودخانه کارون شاهد موارد و مشکلاتی مانند احداث سیل بندها، آبگرفتگی و همچنین گل و لای و نخاله هایی که به واسطه بارندگی شدید و روان آب ها در سطح بلوار ساحلی بوجود آمده ، بودیم که با همت عوامل خدمتگزار و پرتلاش معاونت فنی و عمرانی و همچنین معاونت خدمات شهری منطقه دو اعم از معاونین، کارشناسان، مسئولان نواحی، نیروهای فضای سبز و خدمات این حوزه در کمترین زمان ممکن بمنظور پاکسازی این محور از هفته گذشته اقدام کرده و همچنان این روند ادامه دارد.
وی افزود: در این عملیات عوامل جهادی خدمات شهری با نظارت و برنامه ریزی جهت پاکسازی و بهسازی بلوار ساحلی منطقه دو حدفاصل پل کابلی و پل سیاه بصورت شبانه روز در حال رفت و روب و پاکسازی این مسیر از گل و لای و خاکهای بجامانده از احداث سیل بند هستند و تا کنون بیشتر نقاط این بلوار پاکسازی شده است.

مدیر منطقه دو ادامه داد: نیروهای منظر و فضای سبز شهری این حوزه نیز در تلاشند تا تمام فضای سبز بلوار ساحلی را که بر اثر خاکریزی جهت احداث سیل بند و ورود سیلاب تخریب شده، بهسازی کنند.
وی گفت: با توجه به ضرورت ارائه خدمات در نقاط مختلف سطح منطقه و فراهم آوردن نیازهای لازم در جهت برطرف کردن مشکل عبور و مرور وسایل نقلیه و عابران، ابتدا اولویت در بلوار ساحلی و پس از آن معابر و خیابانهای نقاط منطقه در دستور کار قرار گرفت.

نویسنده خبر: پریسا خسروی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها