اخبار
 انتشار: 11 اردیبهشت 1398
   مشاهده: 349

  توزیع بسته های اهدایی مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز در بین سیل زدگان

با حضور کارکنان و دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز، اقلام بهداشتی در مناطق سیل زده الهایی، تپه های الله اکبر و خسرج و در بین سیل زدگان توزیع شد.
در پی بروز سیل در استان خوزستان که منجر به مصدومیت و آوارگی شمار قابل توجهی از هم استانی منجر شد مدرسان، کارکنان و دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز با اهدای کمک های نقدی و ارسال محموله ای از ملزومات امدادی و کمک های غیرنقدی به یاری هموطنان خود شتافتند.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز، در پی سیل اخیر که موجی از همدلی و حمایتهای مردمی در سراسر کشور را در پی داشت؛ ریاست مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز در پیامی ضمن ابراز تاسف از این سانحه تاسف بار و همدردی با خانواده های مجروحان و آسیب دیدگان سیل در فراخوانی خواستار کمک به حادثه دیدگان شد.
در پی اعلام این فراخوان، مدرسان، کارکنان و دانشجویان مرکز ضمن ابراز همدردی با خانواده های داغدار این حادثه دلخراش، کمک های نقدی و غیرنقدی خود را اهدا کردند.
محموله کمک های غیرنقدی مدرسان، کارکنان و دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز به سیل زدگان شامل: اقلام بهداشتی و … توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی به مناطق آسیب دیده ارسال شد و توزیع گردید.

نویسنده خبر: مجتبی شاهولی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها