اخبار
 انتشار: 30 اردیبهشت 1398
   مشاهده: 634

  انتشارفراخوان عمومی احداث مجتمع ایستگاهی تجاری قطار شهری سلمان فارسی اهواز

   رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز از انتشار فراخوان عمومی احداث مجتمع ایستگاهی تجاری قطار شهری سلمان فارسی خبر داد.

به گزارش سایت شهرداری اهواز، امیر صفی خانی با اعلام این خبر ادامه داد: این پروژه با هدف جبران کمبود فضای پارکینگ در هسته مرکزی شهر با کاربری مجتمع ایستگاهی مترو (پارکینگ ، تجاری ) براساس مصوبه کمیسیون ماده 5 در زمینی به مساحت 1940مترمربع در خیابان سلمان فارسی نبش خیابان ادهم احداث می شود .

وی افزود: مجتمع تجاری قطار شهری سلمان فارسی اهواز از سه طبقه تجاری، سه طبقه اداری، یک طبقه فود کورت ، تفریحی، و 5 طبقه پارکینگ با ظرفیت 275 واحد خودرو تشکیل شده است.

رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای شهرداری اهواز از کلیه سرمایه گذاران جهت مشارکت در احداث این پروژه دعوت کرد و گفت: با توجه به مصوبات اخیر شورای اسلامی شهر اهواز، این فرصتی استثنایی برای همه سرمایه گذاران است.

صفی خانی اعلام کرد: مهلت شرکت در این فراخوان و دریافت اسناد از تاریخ 98/3/1 لغایت 98/3/20 بوده و علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به محل این سازمان واقع در ملی راه خیابان زاویه – جنب مجتمع تفریحی فرهنگی فجر  مراجعه یا با شماره تلفن 34434055-061 تماس حاصل کنند.

نویسنده خبر: امین عنایتی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها