اخبار
 انتشار: 20 مهر 1394
   مشاهده: 533

  از سوی مدیرعامل سازمان پارکها تشریح شد؛ خط مشی و اهداف سازمان در آینده

 علیرضا سعادت مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در جلسه صبح امروز خط مش و اهداف سازمان پارکها را تشریح کرد.

مدیر روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز خبر داد: صبح امروز در جلسه ای با حضور علیرضا سعادت مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز، معاونین، مدیران و پرسنل این سازمان، خط مشی و اهداف سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز تشریح شد.

علیرضا سعادت مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، گفت: بدنه کارشناسی در یک سازمان از اهمیت به سزایی برخوردار است و این موضوع برای من بسیار ارزشمند است، مدیر سازمانی هستم که اکثر افراد مجموعه آن افراد با تجربه و دارای تحصیلات دانشگاهی مرتبت می باشند.

سعادت با اشاره به نقش کلیدی معاونین و مدیران در سازمان ها، افزود: معاونین و مدیران ارشد یک سازمان نقش اساسی در پیشبرد خط مشی و اهداف آن سازمان ایفا می کنند. در واقع مدیران رشته یک تسبیح را می مانند که پرسنل آن مجموعه نقش مروارید های تسبیح را تشکیل داده است و اینگونه یک مجموعه شکل منظمی پیدا خواهد کرد.

وی در خصوص ایجاد درآمد زایی در سازمان، خاطر نشان کرد: تک تک افراد این سازمان در خصوص آورد مالی و ایجاد درآمد زایی نقش خواهند داشت. اگر سازمانی توان ایستادن روی پای خودش را نداشته باشد غیر ارزشمند است و در این راه همه کارکنان این مجموعه در درآمدزایی دخیل هستند، حتی واحد هایی که هزینه کرد برای سازمان دارند.

صرف و صلاح سازمان برای ما از اهمیت خاصی برخوردار است، تنها صرفه جویی مهم نیست، باید جلوی هزینه های گزاف و اضافی را گرفت. اینجا محوریت "کار" است، پرداخت ها بر اساس کار می باشد.

ایشان با بیان استقبال و استفاده از طرح های درآمد زا، خواستار شد: مشکلات باید در کمترین زمان ممکن حل و فصل کردد، اگر بخواهیم بر مبنی قبلی حرکت کنیم به آن مطلوب نمی رسیم. نه خود راضی خواهیم بود و نه دیگرانف پس باید از زمین برخواست.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، اظهار داشت: رفتن رسیدن نیست ولی برای رسیدن راهی جزء رفتن نیست. سازمان پارکها با این ظرفیت و پتانسیل موجود باید تغییر کند. هر هفته و هر ماه جلسات گروهی و ترکیبی با حضور معاونین و مدیران واحد ها بعد از پایان وقت اداری خواهیم داشت.

اعتقاد بر این دارم ظرفیت موجود در سازمان امکان خدمات رسانی بهتر به شهروندان را دارد. سطح علمی کارکنان این سازمان ارزشمند است، هر چند تجربه نیز نباید فراموش شود.

علیرضا سعادت ضمن یادآوری و تاکید بر نظم در سازمان، ادامه داد: نظم را سرلوحه کارهای خودمان بگذاریم زیرا بی نظمی باعثاختلال در سازمان می شود و بر همین اساس کلیه پرسنل باید صبح حضور زده و در پایان وقت اداری خروج خود را از سازمان بزنند. حضور برای من از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی عنوان کرد: پروژه هایی نظیر پیست اتوموبیل رانی، موتور سواری، دوچرخه سواری و اسکیت با استفاده از سرمایه گذار بخش خصوصی ویژه بانوان و آقایان انشاالله در برنامه های آینده سازمان خواهد بود. این پروژه ها به علت درآمد زایی سرمایه گذار خواهند داشت و این سبب می شود اجرای پروژه ها با سرعت بالایی انجام شود.

از لحاظ رفاهی هم برای شهروندان تازگی خواهد داشت و این عملکرد هم برای خودمان و هم برای شهرمان مفید خواهد بود. از این پس برای شهرمان بیشتر باید تلاش نمایم. اعتقاد من این است تا وقتی من هستم مشکل درآمدی سازمان باید حل شود. دستم را صادقانه به سوی شما بلند کردم، تا سازمان را از وضعیت موجود رها کنیم.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها