اخبار
 انتشار: 21 مهر 1394
   مشاهده: 744

  مدیر عامل سازمان پارکها به دیدار مدیرعامل سازمان عمران شهری رفت

 مدیران عامل سازمان پارکها برای تقدیر از خدمات بابک محمدی مدیرعامل سازمان عمران شهری، به دیدار وی رفت.

    مدیر روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز خبر داد: روز گذشته علیرضا سعادت مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز جهت تشکر از خدمات بابک محمدی در دوره مسئولیت ایشان در سازمان پارکها به همراه جمعی از معاونین و مدیران این مجموعه به دیدار وی رفت.

معصومی اظهار داشت: در این دیدار علیرضا سعادت مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز برای بابک محمدی در سمت جدیدشان به عنوان مدیر عامل سازمان عمران شهری، آرزوی موفقیت در سایه توجهات حضرت حق تعالی داشت.

علیرضا سعادت مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، گفت: مهندس محمدی در دوران مدیریت خود با تدبیر و جدیتی که از ایشان انتظار می رفت زحمات زیادی در این مدت کشیدند و این قابل تحسین و تقدیر است.

وی افزود: با شناختی که من از مهندس محمدی دارم، مطمئن هستم انشاالله ایشان در سمت جدیدشان که در حقیقت پست مهم و استراتژیکی در شهرداری اهواز محسوب می شود، با تجارب ارزنده ای که در شهرداری اهواز کسب نموده اند پیروز و سربلند باشند.

سعادت با بیان اینکه اینچنین دیدارهایی باید در سازمان های دولتی و خصوصی پایه گذاری و نهادینه گردد، توضیح داد: قطعا هر مدیری در دوران مسئولیت خود یکسری راهکارها، ایده ها و اقداماتی خواهد داشت و ما فارغ از این موارد، باید از زحماتی که این مدیران در زمان مدیریت خود برای آن سازمان یا اداره کشیده اند، تشکر و قدر دانی بنماییم.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها