اخبار
 انتشار: 22 مهر 1394
   مشاهده: 720

  توزیع نهال رایگان در نمایشگاه مدیریت بحران، محیط زیست و صنعت پاک

 سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز جهت ترویج فرهنگ درختکاری اقدام به توزیع نهال رایگان در نمایشگاه مدیریت بحران، محیط زیست و صنعت پاک نمود.

 مدیر روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز خبر داد: صبح امروز با بازگشایی نمایشگاه مدیریت بحران، محیط زیست و صنعت پاک این سازمان در اقدامی جهت ترویج فرهنگ درختکاری و حفظ و نگهداری از فضای سبز، نهال های 3 ساله به شهروندان و غرفه داران به صورت رایگان اهداء نمود.

علیرضا سعادت مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، هدف از توزیع نهال رایگان را همیاری شهروندان با پرسنل فضای سبز شهرداری اهواز اعلام کرد و توضیح داد: تنها نباید از کارکنان شهرداری در کاشت و حفظ و نگهداری از فضای سبز انتظار داشت، همه شهروندان برای بهبود وضعیت موجود فضای سبز باید کمک رسان کارکنان شهرداری ها باشند.

وی با تاکید بر این موضوع، اظهار کرد: این سازمان می تواند به شهروندان داوطلب تا 5 عدد نهال رایگان جهت کاشت در منازل و محیط شهری اهداء کند. در طول سال مناسبت های مرتبط با فضای سبز وجود دارد و ما در نظر داریم در این ایام به صورت رایگان میان شهروندان نهال رایگان توزیع نماییم.

سعادت با بیان اینکه بیش از 40 گونه گیاهی در فضای سبز کلانشهر اهواز موجود می باشد، خاطر نشان کرد: نهال هایی نظیر برهان، شیشه شور، گل کاغذی، سه پستان، جمبو، آکالیپتوس، انجیر معابد، انجیر بنگالی و نمونه های دیگر امروز صبح به صورت رایگان میان شهروندان و غرفه داران توزیع گردید.

در پایان معصومی مدیر روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، یادآوری کرد: نمایشگاه مدیریت بحران، محیط زیست و صنعت پاک از تاریخ 19 تا 22 مهرماه از ساعت 10 تا 18  درمحل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها