اخبار
 انتشار: 22 مهر 1394
   مشاهده: 630

  بررسی پروژه های اجرایی این سازمان از سوی مدیرعامل

 مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، نحوه اجرای پروژه های این سازمان را مورد بررسی قرار داد.

مدیر روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، خبر داد: صـبح امروز، با حضور مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، مـعاون فـنی و اجـرایی سازمان و مدیران زیر مجموعه معاونت فنی، نحوه عـملکرد اجـرای پروژه های این سازمان مورد بررسی قرار گرفت.

معصومی مدیر روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، توضیح داد: پروژه های در دست اقدام این سازمان به تفکیک مناطق مورد بررسی قرار گرفت و مشکلات و معضلات موجود از سوی مدیران طرح مطرح گردید.

علیرضا سعادت مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، گفت: هدف از برگزاری این جلسات بررسی و رسیدگی به همین مشکلات پیش رو در اتمام و اجرای این پروژه ها می باشد. روز گذشته نیز جلسه ای با معاونت بهره برداری و فضای سبز در خصوص پروژه های آن واحد برگزار شد.

سعادت با بیان اینکه با پیمانکارانی که در اجرای پروژه ها خلل وارد نماید برخورد می کنیم، افزود: نباید یک پروژه به هر علتی به تعویق بیفتاد، این پروژه ها حق مردم است و ما اینجا نماینده مردم هستیم. کت مدیریتی را کنار گذاشته ام و از نگاه یک کارشناس مشکلات را می بینم. نقاط ضعف و قوت پروژه ها باید دیده شود تا بتوان راهکارهایی در این خصوص ارائه کرد.

وی با تاکید بر لزوم طرح جامع فضای سبز، خاطرنشان کرد: شهر اهواز به عنوان یکی از کلانشهرهای بزرگ کشور باید درای یک طرح جامع در خصوص فضای سبز باشد.

سعادت اظهار کرد: اعتقاد من این است فلسفه وجودی سازمان پارکها برای خدمت به روح و روان مردم است. زیرا اگر فضای سبز وجود نداشته باشد و محیط پیرامون مردم زیبا نباشد، روح و روان مردم آسیب می بیند و جامعه نیز آسیب می بیند و عمر انسانها کوتاه تر خواهد شد. شغل ما مستقیم با زندگی مردم در ارتباط است.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، عنوان کرد: سازمان پارکها زمانی موفق عمل خواهد کرد که بدنه کارشناسی سازمان تمام تلاش خودش را انجام دهد، بدنه کارشناسی یک مجموعه ارزشمندترین قسمت آن مجموعه و به عنوان مغز متفکر سازمان هستند، آنجایی که فکر  و تدبیر در آنجا صورت می گیرد و خروجی سازمان آنجا مشخص می شود.

در پایان ایشان با اشاره به طراحی پارکها از سوی این سازمان، بیان نمود: کیفیت در حوزه طراحی باید ارتقاء پیدا کند و طراحی با سرعت عمل بیشتری صورت پذیرد، تا قدرتمندانه اعلام کنیم که هیچ کس توان اجرای این کارها را به جزء این سازمان  ندارد و نخواهد داشت.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها