اخبار
 انتشار: 26 مهر 1394
   مشاهده: 1027

  تودیع و معارفه معان فنی و اجرایی سازمان پارکها

 مراسم تودیع و معارفه معاون فنی و اجرایی سازمان پارکها و فضای سبز برگزار شد.

   مدیر روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز خبر داد: ظهر امروز شنبه، با حضور مدیرعامل سازمان پارکها و مدیران این سازمان، مراسم تودیع و معارفه معاون فنی و اجرایی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، برگزار شد.

علیرضا سعادت مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز با اشاره به سوابق ارزنده صادق حزباوی معاون فنی و اجرایی سابق سازمان، گفت: ایشان در دوران مسئولیت خود در معاونت فنی و اجرایی سازمان پارکها، خدمات شایانی را به شهروندان اهوازی عرضه داشته اند.

وی افزود: برای هر مدیر در اوایل حضورش در سازمان قطعا سخت خواهد بود که معاون فنی و اجرایی خود را عوض نماید، زیرا معاونت فنی یکی از مهمترین قسمت های هر سازمانی می باشد. به هر حال برای ایشان در هر سمت که خواهند داشت آرزوی موفقیت و سربلندی می نمایم.

سعادت با بیان شاخصه های یک مدیر موفق در این حوزه، عنوان کرد: وقت گذار بودن، درک بالا از بدنه کارشناسی سازمان در حوزه فنی و ادامه فعالیت و اجرای پروژه های این حوزه، از شاخصه های جایگزین این سمت می باشد و در این حوزه مهندس سید آیت میرسالاری از گزینه های شایسته بودند.

در پایان علیرضا سعادت مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز ضمن تقدیر از زحمات صادق حزباوی وی را تودیع و با اهدا حکم سید آیت میرسالاری به عنوان معاونت فنی و اجرایی سازمان ایشان را معارفه نمودند.

صادق حزباوی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیرعامل سازمان و کارکنان این مجموعه، خاطرنشان کرد: من خودم را جزیی از خانواده سازمان پارکها می دانم و هر کمکی در آینده از من ساخته باشد دریغ نخواهم کرد و در هر کجا که باشم هدفم خدمت به شهروندان عزیز اهوازی خواهد بود.

 

 

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها