اخبار
 انتشار: 27 مهر 1394
   مشاهده: 589

  تبیین و تشریح سیاست های روابط عمومی ها

 شهردار اهواز در جلسه ای صمیمانه با مدیران روابط عمومی سازمان ها و مناطق از نظرات، انتقادات و پیشنهادات آنها استقبال نمود.

مدیر روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، خبر داد: صبح امروز، جلسه ایی با حضور سید خلف موسوی شهردار اهواز، فرزین حاتمی مدیر روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری اهواز، محمد مالی مشاور رسانه ای شهردار، قادر سواری مشاور مطبوعاتی شهردار و مدیران روابط عمومی مناطق و سازمان ها در سالن اجتماعات شهرداری اهواز برگزار شد.

در این جلسه مدیران روابط عمومی مناطق و سازمان ها نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود و مجموعه مربوطه را  به صورت پرسش و پاسخ مطرح نمودند. شهردار اهواز نیز در پایان مباحث ذکر شده به سئولات مدیران روابط عمومی پاسخ داد.

سید خلف موسوی شهردار اهواز با اشاره به نقش اساسی رسانه ها به عنوان سپر دفاعی در سیستم اداری، گفت: روابط عمومی ها نقش به سزایی در پیشبرد اهداف یک سازمان ایفا می کنند. آنها می توانند با انعکاس فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته آن مجموعه اطلاع رسانی دقیقی به شهروندان داشته باشند.

وی با بیان خط مشی و استراتژی روابط عمومی ها در رسیدن به اهداف والای سازمان ها و مناطق، اظهار داشت: یک روابط عمومی آگاه و متعهد باید آشنایی کامل به حوزه خدمتی خود داشته باشد. مسئولین       روابط عمومی ها بعد از وقت اداری سعی کنند نماز خود را در یکی از مساجد محل خود بخوانند و بعد از نماز گردشی در محله داشته باشند تا اگر مشکلی پیش آمده با تلفن به مدیر مربوطه، آن مشکل را برطرف نمایند.

موسوی با بیان استفاده صحیح و مفید از شبکه های اجتماعی مجازی، تصریح کرد: می توان از گسترده شدن شبکه های اجتماعی به نحو شایسته در راستای تبیین اهداف آن سازمان یا منطقه استفاده نمود. اقدامات موثری در شهرداری اهواز صورت گرفته است ولی به شکل شایسته ای در این شبکه های اجتماعی به آنها پرداخت نمی شود.

ایشان در پایان خواستار رسیدگی به مشکلات موجود در روابط عمومی ها شده و خاطرنشان کردند: انتظار ما از روابط عمومی ها سازمان ها قطعا بیشتر خواهد بود، زیرا هر یک از شما می توانید به عنوان یک سایت خبری، جداگانه فعالیت داشته باشید و روزانه اخبار خود را منتشر کنید. در حال حاضر شهرداری اهواز یکی از بیشترین نیروهای برجسته در حوزه اطلاع رسانی و مطبوعات را در استان خوزستان دارد، لذا باید از این شرایط استفاده لازم را نمود.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها