اخبار
 انتشار: 11 آبان 1394
   مشاهده: 1178

  حضور پایگاه بسیج سازمان پارکها و فضای سبز در رزمایش استانی مدافعان حرم

پایگاه بسیج سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در رزمایش استانی مدافعان حرم حضرت زینب (س) با اکثریت توان خود شرکت خواهد کرد.

   مدیر روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، گفت: به منظور جلوگیری از پیشرفت تکفیری های داعش و دفاع از اماکن زیارتی متبرکه رزمایشی تحت عنوان مدافعان حرم از تاریخ 14 لغایت 15 آبان ماه در پادگان شهید رستم پور اهواز برگزار می گردد.

علیرضا سعادت مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، ذکر کرد: همانطور که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند بسیج لشکر 20 میلیون نفری است و بسیج لشکر مخلص خداست، هم اکنون وظیفه ما اینست تا از نفوذ و فتنه انگیزی گروه های تکفیری میان مسلمین و همچنین تخریب اماکن زیارتی اهل بیت جلوگیری کنیم.

سعادت با اشاره به تقویت توان دفاعی و پدافندی به منظور جلوگیری از نفوذ دشمنان، خاطر نشان نمود: اعتقاد ما اینست توان دفاعی و پدافندی باید در مقابل دشمنان حفظ و تقویت شود و ارزش گذاری به بسیج و پایگاه های بسیج مستقر در سازمان ها و حمایت از آنها وظیفه همه می باشد.

رزمایش استانی مدافعان حرم به منظور اعلام آمادگی بسیجیان جهت دفاع از مقدسات شیعیان از تاریخ 14 لغایت 15 آبان ماه در پایگاه شهید رستم پور اهواز برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است تا به حال استان خوزستان بیشترین تعداد شهید دفاع از حرم اهل بیت را داشته است.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها