اخبار
 انتشار: 17 آبان 1394
   مشاهده: 1663

  بازدید مدیرعامل سازمان پارکها از پارک شهربازی اهواز

 صبح امروز مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز به همراه جمعی از معاونین و مدیران این سازمان از پارک شهربازی اهواز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، صبح امروز سعادت مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز به همراه جمعی از معاونین و مدیران به منظور بهسازی و تغییرات از پارک شهربازی اهواز بازدید به عمل آوردند.

علیرضا سعادت گفت: پارک شهربازی به عنوان یکی از قدیمی ترین و تنها پارک شهربازی اهواز متاسفانه سالیان سال به حال خود رها شده است.

سعادت به تغییرات ویژه و بنیادی در این پارک اشاره داشت و افزود: سرسره آبشار و قطار بازی که در این پارک وجود دارد به علت فرسودگی و فضای بسیاری که از پارک اشغال کرده باید بعد از اتمام قرارداد     بهره بردار جمع آوری شده و بهره بردار موظف است در خصوص قطار بازی وسیله جدیدی مانند ترن هوایی جایگزین وسیله قبلی نماید و یا اگر طرح جدیدی مورد نظر ایشان است ارائه داده تا در جلسه هیات مدیره مورد بررسی قرار گیرد.

وی همچنین به برداشتن پله های ورودی پارک و نوسازی غرف موجود اشاره کرد و توضیح داد: فضای اشغال شده توسط پله های ورودی بسیار زیاد می باشد و لذا باید این پله ها را از میان برداشت تا فضای بیشتری برای بهره برداران مهیا شود. غرف موجود در پارک واقعا شکل ظاهری شایسته ای ندارند و با جانمایی جدیدی که از سوی کارشناسان این سازمان به زودی مشخص می شود هر چه زودتر به صورت یکپارچه به مکان جدید انتقال می یابند.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز با بیان اینکه اصلاح و توسعه فضای سبز پارک نباید فراموش شود، یادآوری کرد: استفاده از درختچه های گلدار و گیاهان پوششی در پارک و معابر منتهی به وسایل بازی به صورت کارشناسی شده استفاده شود. وضعیت سرویس های بهداشتی واقعا نابسامان است و هر چه زودتر واحد مربوطه باید در طراحی سرویس بهداشتی جدید اقدام نماید.

ایشان همچنین با بیان اینکه باید از فضاهای تبلیغاتی درون پارک به نحوه شایسته استفاده شود، اظهار داشت: فضاهای خالی بسیاری درون پارک وجود دارد که می توان از آن برای تبلیغات محیطی استفاده کرد. همچنین می توان طی قراردادی با سازمان زیباسازی این فضاها را در اختیار آنها قرار داد.

علیرضا سعادت مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز،خاطر نشان کرد: تمامی گیشه ها فروش بلیط باید تا قبل از عید نوروز راه اندازی شوند و تحت نظارت این سازمان اقدام به فروش بلیط نمایند و حق گران کردن بلیط را در زمان عید نوروز ندارند و اگر شکایتی در این خصوص به سازمان ارسال شود به طور حتم با غرفه دار متخلف برخورد خواهد شد.

 

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها