اخبار
 انتشار: 18 آبان 1394
   مشاهده: 257

  برگزاری جلسات کمیته اجرایی در سازمان پارکها

   جلسات کمیته اجرایی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز به منظور هم فکری جمعی در خصوص تصمیم گیری در موارد مهم برگزار می گردد.

مدیر روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، خبر داد: به منظور تصمیم گیری بهتر در خصوص موارد خاص و پیشبینی نشده که نیاز به نگرش جمعی دارد، علیرضا سعادت مدیر عامل این سازمان، تصمیم به برگزاری جلساتی با عنوان "کمیته اجرایی سازمان" گرفته است.

علیرضا سعادت مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، گفت: این جلسات با حضور معاونین و مدیران سازمان تشکیل شده و مواردی که نیاز به هم فکری گروهی دارد از سوی آنها مطرح شده و تمامی افراد نقطه نظرات خود را ارائه می دهند و در آخر بهترین و مطلوب ترین نتیجه گرفته می شود.

وی با اشاره به وجود کارشناسان برجسته در سازمان پارکها، افزود: سرمایه این سازمان وجود افراد نخبه و کارشناس برجسته است که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارند و من به عنوان مدیر ارشد این مجموعه نقش سازماندهی، نوآوری، هماهنگی، ارتباطات، انگیزش و رهبری را به عهده دارم. لذا برای استفاده بهتر در تصمیم گیری که باید بر پایه دقت گرفته شود و حقی از کسی ضایع نگردد اقدام به جلسات کمیته اجرای گرفته شد.

سعادت با بیان اینکه مدیریت در قرن حاضر یک کار گروهی است و نه انفرادی، اظهار داشت: این ثابت شده است که چندین فکر و ایده بهتر از یک فکر خام و نپخته است، بنابراین با مدیریت موثر و یکپارچه می توان تصمیماتی اتخاذ کرد و به نتایج مطلوبی دست یافت، که راستای دستیابی به اهداف سازمان باشد.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، خاطر نشان کرد: در خصوص ارتباط هر چه بهتر و نزدیکتر با پرسنل سازمان و استفاده از نقطه نظرات آنها هر ماهه یک جلسه با کلیه پرسنل شاغل در این سازمان به دبیری مدیریت روابط عمومی برگزار می گردد.

 

 

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها