اخبار
 انتشار: 07 خرداد 1398
   مشاهده: 232

  ارتقا طراحی صفحه اصلی وبسایت شهرداری اهواز

    طراحی پوسته ظاهری صفحه اصلی وبسایت شهرداری اهواز ارتقا یافت.

به گزارش سایت شهرداری اهواز حاتمی کاکش مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز گفت: با توجه به سرعت پیشرفت تکنولوژی و متناسب با نیازها و درخواست های شهروندان و مخاطبان سایت شهرداری اهواز، پوسته ظاهری پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اهواز ارتقا یافت.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز در این رابطه افزود: با تلاش های مستمر و پیگیری های این اداره کل و با توجه به لزوم اطلاع رسانی به روز و شفاف اخبار و رویدادهای شهرداری اهواز و دسترسی آسان مخاطبان به خدمات و امکانات سایت، طرح ارتقاء سایت شهرداری در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: بررسی های اولیه و شناسایی نیازهای مخاطبان و مراجعین به سایت شهرداری اهواز توسط کارشناسان این اداره کل انجام  شد و در مرحله بعد طرح مورد نظر به سازمان فاوا شهرداری اهواز به عنوان مجری پروژه ارجاع داده شد.

حاتمی کاکش در پایان ضمن تاکید بر لزوم بروزرسانی دائمی امکانات یک سازمان جهت ارائه هرچه بیشتر و بهتر خدمات به مراجعین خاطرنشان کرد: پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اهواز همواره با انتشار سریع و شفاف اطلاعات سعی در آگاه سازی شهروندان اهوازی و کااربران سایت دارد.

گفتنی است پوسته جدید سایت شهرداری اهواز با تمامی مرورگرها همخوانی داشته و برای موتورهای جستجو بهینه می باشد. این پوسته همچنین با کلیه دستگاهها از جمله گوشی تلفن هوشمند، تبلت، لب تاپ، انواع مانیتور و تلویزیون  همخوانی داشته و بر مبنای اندازه صفحه، نمایش می دهند.

 


نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها