اخبار
 انتشار: 25 آبان 1394
   مشاهده: 2128

  بهره برداری از چرخ و فلک تمام اتوماتیک شهربازی اهواز

 بزودی تنها چرخ و فلک تمام اتوماتیک کشور در شهربازی اهواز مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

مدیر روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز اعلام کرد: اولین چرخ و فلک تمام اتوماتیک کشور در شهربازی اهواز مورد بهره برداری خواهد گرفت.

علیرضا سعادت مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، گفت: چرخ و فلک به دلیل ارتفاع بلند یکی از بازی های مهیج و مفرح شهربازی ها محسوب می شود و به همین منظور خیلی از شهروندانی که برای تفریح به پارک می آیند دوست دارند از ارتفاع بالا شهر خود را مشاهده نمایند. در همین راستا طی قراردادی اولین چرخ و فلک تمام اتوماتیک کشور در شهربازی اهواز به بهره برداری خواهد رسید.

وی ضمن بیان اینکه این چرخ و فلک از راه دور نیز قابل کنترل است، خاطرنشان کرد: چرخ و فلک مذکور با ارتفاع 35 متر از سطح زمین و تعداد 24 کابین 4 نفره و با کسب تمامی مجوزهای استاندارد نظیر ایزو 9002، یکی از بلندترین چرخ و فلک های کشور محسوب می شود.

سعادت با اشاره به طراحی دو شهربازی بزرگ در دو منطقه مختلف اهواز، افزود: به منظور دسترسی تمامی شهروندان و توزیع یکسان پروژه های خدماتی و تفریحی، کارشناسان این سازمان اقدام به طراحی دو شهربازی بزرگ یکی به مساحت 5/5 هکتار در منطقه 8 اهواز و دیگری به مساحت 10 هکتار در منطقه 2 نموده اند که شهربازی منطقه 2 هم اکنون در مرحله اجرا می باشد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر شهربازی و پارک ویژه کودکان در حال طراحی است، اظهار داشت: پارکی به مساحت یک هکتار در منطقه 2 شهرداری اهواز جنب پل  شهید صیاد شیرازی ویژه کودکان در حال طراحی می باشد که بزودی طرح آن جهت اجرا تحویل منطقه خواهد شد.

علیرضا سعادت مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز،یادآور شد: هدف این سازمان استفاده از طراحی های نوین، بهبود وضعیت موجود شهربازی اهواز و ارتقاء سطح کیفی آن با مشارکت عمومی به منظور افزایش کارایی و اثر بخشی بیشتر آن خواهد بود و در این راه تمام توان خود را برای اجرای پروژه های درخور و شایسته شهروندان خواهیم گذاشت.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها