اخبار
 انتشار: 27 آبان 1394
   مشاهده: 465

  در سازمان پارکها کار محوری در راس باشد

 در پایان وقت اداری دیروز (سه شنبه) کارکنان ستادی سازمان پارکها در جلسه ای با حضور، علیرضا سعادت مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز، انتقادات و پیشنهادات خود را بیان نمودند.

    مدیر روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، گفت: روز گذشته (سه شنبه) در پایان وقت اداری، جلسه ای با حضور علیرضا سعادت مدیرعامل سازمان پارکها و کلیه پرسنل ستادی و اداری در سالن جلسات این  سازمان برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه، این جلسات باعث آشنایی کاری هر چه بیشتر پرسنل با یکدیگر می باشد، گفت: در این جلسات به دنبال بررسی امور سازمان هستیم اینکه چه اقداماتی انجام شده و چه اقداماتی باید صورت پذیرد. در این جلسات یکدیگر را در کار بهتر می شناسیم و تمامی موضوعات به صورت شفاف مطرح خواهد شد تا پیگیری امور به صورت مطلوب انجام شود.

سعادت با بیان اینکه، سعی کردم سازمانی فکر نمایم، اظهار داشت: برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان باید سازمانی فکر کرد و جمعی عمل شود، در این مدت به صورت تقریبی با ظرفیت های یک به یک پرسنل آشنایی پیدا کرده ام، از افرادی که دارای تجربه لازم هستند باید استفاده بهتری شود.

ایشان ذکر نمود: نواقص و حجم کار را مورد بررسی قرار دادم، در حال حاضر نقاط ضعف مشهود است و باید در راستای مرتفع نمودن این مشکلات چاره ای اندیشیده شود. تقسیم بندی وظایف انجام شده است و در روزهای آتی به افراد ابلاغ خواهد شد.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، توضیح داد: حساسیت ها را در جلسات قبل انتقال دادم، تعدادی بیشتر و بعضی ها کمتر زحمت می کشند. نسبت به این مسائل حساس هستم و افراد باید انتظارشان از سیستم این باشد که هر چقدر تلاش می کنند همانقدر مورد توجه قرار گیرند و در سازمان کار محوری در راس باشد.

علیرضا سعادت در پایان با اشاره به سازندگی انتقاد خوب، خاطرنشان نمود: انتقاد خوب و سازنده مثل انتقام نیست که کشنده باشد، میان آنها از فرش تا عرش فاصله است. اگر موردی به ذهنتان آمد واهمه نداشته باشید، موارد را مستقیم اطلاع رسانی کنید و مطمئن باشید به صورت حتم آنها را مورد بررسی قرار خواهم داد.

در پایان جلسه تعدادی از کارکنان، پیشنهادات و نقطه نظرات خود را در راستای بهبود وضعیت موجود مطرح کردند و علیرضا سعادت مدیرعامل سازمان از این پیشنهادات استقبال نمود.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها