اخبار
 انتشار: 30 آبان 1394
   مشاهده: 516

  بررسی اهداف، راهبردها و پروژه های پیشنهادی تدوین برنامه پنج ساله دوم توسعه

صبح امروز نشستی جهت بررسی اهداف، راهبردها و پروژه های پیشنهادی تدوین برنامه پنج ساله دوم توسعه در سازمان پارکها برگزار شد.

میلاد معصومی مدیر روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز اعلام کرد: صبح امروز با حضور معاونین این سازمان، مدیران فضای سبز خدمات شهری، کارشناسان حوزه فضای سبز سازمان پارکها و اساتید دانشگاه شهید چمران اهواز نشستی در خصوص تدوین برنامه پنج ساله دوم توسعه در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

معصومی با بیان اینکه این جلسات به صورت مداوم در این سازمان برگزار می شود، افزود: هدف اصلی از تدوین برنامه پنج ساله دوم توسعه و عمران شهری، شناخت وضعیت فعلی، تعیین راهبردها و اهداف در چشم انداز آتی و تعریف پروژه ها و برنامه های لازم برای دستیابی به اهداف مذکور می باشد.

وی اظهار داشت: در این جلسه اهداف کلان فضای سبز در طراحی و تدوین برنامه پنج ساله دوم توسعه شهرداری شامل حفاظت از فضای سبز و بوستانهای موجود، توسعه متوازن، متناسب و پایدار فضای سبز شهری و پیرامون شهر، آموزش شهروندان در جهت نهادینه کردن فضای سبز و حفاظت از تنوع گونه های گیاهی و جانوری، راهبردها و پروژه ها پیشنهادی جهت رسیدن به این اهداف در پایان برنامه پنج ساله دوم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها