اخبار
 انتشار: 14 خرداد 1398
   مشاهده: 121

  مسابقه فوتبال فینال جام حذفی توسط سازمان اتوبوسرانی سرویس دهی شد

  تماشاگران مسابقه فوتبال تیم‌های پرسپلیس تهران و داماش گیلانیان توسط ناوگان سازمان اتوبوسرانی از ورزشگاه شهدای فولاد به سطح شهرمنتقل ‌شدند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز(رسارا) دیدار پایانی فینال جام حذفی با حضور گسترده‌ای از شهروندان اهوازی و دیگر شهرهای استان‌ در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان برگزار شد.
علی جوانمردیان معاون اجرایی سازمان گفت : روند جابه‌جایی و انتقال تماشاگران در شب پایانی جام حذفی کشور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود که سازمان اتوبوسرانی اهواز جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن این مسابقه فوتبال و ایجاد نظم و انظباط پس از بازی تدابیر لازم را انجام داده بود.
جوانمردیان اظهار کرد : با توجه به تغییر ناگهانی زمان بازی از ساعت 21 به ساعت 23 و اتمام آن پس از اهداء جوائز ، سرویس دهی بازگشت در ساعت 4 بامداد به نقاط مختلف سطح شهر اهواز با موفقیت به پایان رسید .
وی در پایان افزود : سرویس دهی در دو نوبت با 40 دستگاه اتوبوس و در فاز نخست در ساعت 30/23 با 20 دستگاه و در فاز بعد به دلیل ناهماهنگی در برگزاری بازی در ساعت 30/1 بامداد با 20 دستگاه اتوبوس دیگر سرویس دهی انجام شد.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
فایل های پیوستی
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها