اخبار
 انتشار: 18 خرداد 1398
   مشاهده: 972

  تشکیل جلسه شورای اداری شهرداری اهواز

شورای اداری شهرداری اهواز به ریاست شاعری سرپرست و شهردار منتخب اهواز تشکیل شد.
به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این جلسه که معاونین شهردار، مدیران مناطق و سازمان ها تشکیل شد، سرپرست شهرداری اهواز ضمن گرامیداشت مناسبت های اخیر اظهار کرد: عید سعید فطر را به همه همکاران گرامی در شهرداری تبریک می گویم و امیدوارم که همه ما از این ماه پرخیر و برکت توشه لازم را اندوخته باشیم.
شهردار منتخب اهواز در ادامه بر لزوم هماهنگی بین بخشی در مجموعه شهرداری تاکید کرد و گفت: هماهنگی باعث استفاده از تمام ظرفیت ها درون سازمان می شود و موازی کاری علاوه بر اتلاف سرمایه و زمان به نتیجه مطلوب نیز نمی رسد. بنابراین لازم است که کلیه کارهای مطالعاتی از سوی سازمان ها از طریق معاونت برنامه ریزی و توسعه انسانی انجام شود.
موسی شاعری ادامه داد: به همین ترتیب باید کلیه مناطق و سازمان ها کلیه اقدامات خود را زیرنظر معاونین انجام دهند.
وی با اشاره به پروژه های آسفالت در حال انجام در سطح شهر گفت: بودجه و اعتبار این پروژه های آسفالت به سختی دست آمده و پذیرفتنی نیست که هر روزه ارگانهایی که تاسیسات زیرزمینی دارند، به بهانه های مختلف آسفالت را تخریب کنند و نارضایتی را در مردم ایجاد کنند.
سرپرست شهرداری اهواز افزود: در اینگونه موارد نیز شهروندان فقط شهرداری را می شناسند و این سازمان را در وضعیت بد معابر مقصر می دانند. بنابراین جلسه ای با کلیه مدیران مربوطه وبا محوریت استاندار محترم خوزستان جهت تعیین تکلیف نهایی تخریب معابر و آسفالت های انجام شده خواهیم داشت.
در ادامه این جلسه همچنین شاعری با تشکر از زحمات سراج معاون شهردار و رییس سابق سازمان اجتماعی فرهنگی، ورزشی و یوسفی مدیر سابق شهرداری منطقه سه، احمدرضا درخشان را به عنوان سرپرست جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و مهدی مرادحسینی را به سمت سرپرست جدید منطقه سه معرفی کرد.
گفتنی است در این جلسه مصوبات جلسات قبل مورد بحث و بررسی قرار گرفت و سرپرست شهرداری اهواز دستورات لازم را جهت پیشبرد امور صادر کرد.


نویسنده خبر:
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار