اخبار
 انتشار: 18 خرداد 1398
   مشاهده: 907

  تشکیل جلسه شورای اداری شهرداری اهواز

شورای اداری شهرداری اهواز به ریاست شاعری سرپرست و شهردار منتخب اهواز تشکیل شد.
به گزارش سایت شهرداری اهواز، در این جلسه که معاونین شهردار، مدیران مناطق و سازمان ها تشکیل شد، سرپرست شهرداری اهواز ضمن گرامیداشت مناسبت های اخیر اظهار کرد: عید سعید فطر را به همه همکاران گرامی در شهرداری تبریک می گویم و امیدوارم که همه ما از این ماه پرخیر و برکت توشه لازم را اندوخته باشیم.
شهردار منتخب اهواز در ادامه بر لزوم هماهنگی بین بخشی در مجموعه شهرداری تاکید کرد و گفت: هماهنگی باعث استفاده از تمام ظرفیت ها درون سازمان می شود و موازی کاری علاوه بر اتلاف سرمایه و زمان به نتیجه مطلوب نیز نمی رسد. بنابراین لازم است که کلیه کارهای مطالعاتی از سوی سازمان ها از طریق معاونت برنامه ریزی و توسعه انسانی انجام شود.
موسی شاعری ادامه داد: به همین ترتیب باید کلیه مناطق و سازمان ها کلیه اقدامات خود را زیرنظر معاونین انجام دهند.
وی با اشاره به پروژه های آسفالت در حال انجام در سطح شهر گفت: بودجه و اعتبار این پروژه های آسفالت به سختی دست آمده و پذیرفتنی نیست که هر روزه ارگانهایی که تاسیسات زیرزمینی دارند، به بهانه های مختلف آسفالت را تخریب کنند و نارضایتی را در مردم ایجاد کنند.
سرپرست شهرداری اهواز افزود: در اینگونه موارد نیز شهروندان فقط شهرداری را می شناسند و این سازمان را در وضعیت بد معابر مقصر می دانند. بنابراین جلسه ای با کلیه مدیران مربوطه وبا محوریت استاندار محترم خوزستان جهت تعیین تکلیف نهایی تخریب معابر و آسفالت های انجام شده خواهیم داشت.
در ادامه این جلسه همچنین شاعری با تشکر از زحمات سراج معاون شهردار و رییس سابق سازمان اجتماعی فرهنگی، ورزشی و یوسفی مدیر سابق شهرداری منطقه سه، احمدرضا درخشان را به عنوان سرپرست جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و مهدی مرادحسینی را به سمت سرپرست جدید منطقه سه معرفی کرد.
گفتنی است در این جلسه مصوبات جلسات قبل مورد بحث و بررسی قرار گرفت و سرپرست شهرداری اهواز دستورات لازم را جهت پیشبرد امور صادر کرد.


نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها