اخبار
 انتشار: 29 خرداد 1398
   مشاهده: 550

  توافق هیات عالی سرمایه گذاری شهرداری اهواز با برگزاری فراخوان عمومی پروژه احداث مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی کیانپارس

        مصوبه هیات عالی سرمایه گذاری شهرداری اهواز جهت برگزاری فراخوان عمومی احداث مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی کیانپارس و احداث  شهربازی اعلام شد.

  به گزارش اداره ارتباطات سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی با اعلام این خبر گفت: این جلسه با حضور شاعری سرپرست شهرداری اهواز، عالمی نیسی فرماندار اهواز، موسی پور، موسوی زاده و لطفعلی زاده اعضای شورای اسلامی شهر اهواز، تعدادی از معاونین، مدیران شهرداری و جناب آقای دکتر ندیم ( موسس مدرسه سرمایه گذاری ) با دستور کار بررسی دو پروژه شهربازی  و احداث مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی کیانپارس تشکیل شد. 

امیر صفی خانی ادامه داد: در این جلسه پس از بحث های متعدد در خصوص پروژه احداث شهربازی مقرر شد شرح خدمات فراخوان عمومی جذب کارگزار جهت سرمایه گذاری احداث شهربازی با در نظرگیری صرفه و صلاح شهرداری و رعایت قوانین و مقررات حداکثر در بازه زمانی یک ماه از طرف شهرداری بصورت لایحه به شورای اسلامی شهر ارسال شده و در صورت نیاز جهت تعیین اعداد و ارقام از کارشناسان رسمی دادگستری استفاده شود.

وی افزود: در ادامه این جلسه هیات عالی سرمایه گذاری شهرداری اهواز با برگزاری فراخوان عمومی پروژه احداث مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی کیانپارس موافقت کرد.

ضمن آنکه مقرر شد این فراخوان با رعایت ضوابط و مقررات مالی، اداری،  حقوقی و معماری و شهرسازی و نظر کارشناسان رسمی دادگستری در خصوص آورده طرفین انجام شود.

نویسنده خبر: امین عنایتی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها