اخبار
 انتشار: 01 تیر 1398
   مشاهده: 115

  استقرار سامانه مدیریت درآمد شهرداری اهواز با هدف تجمیع انواع اسناد درآمدی

    به گزارش اداره ارتباطات سازمان فاوا شهرداری اهواز مدیر عامل این سازمان گفت: این سامانه به عنوان یک میان افزار قادر است با اتصال به سیستم های شهرسازی سیماک ، عوارض خودرو و سرویس های بانکی تمامی اسناد را در یک بانک اطلاعاتی متمرکز کرده و در فرمت مورد نیاز سیستم حسابداری به منظور تولید سند حسابداری درآمدی بصورت مکانیزه ارسال کند.

سیدمصطفی علوی فاضل در ادامه افزود: استقرار این سیستم با ثبت اسناد درآمدی سال 96 شهرداری اهواز  به صورت مکانیزه انجام شد و در حال حاضر با تولید انواع سرویس های ارتباطی ( web service) سرانجام در سال 98 با اجرای پایلوت در شهرداری منطقه 4 ثبت اسناد درآمدی سال نیز در حال انجام می باشد.

وی عنوان کرد: مرحله نهایی استقرار اجرای تماماً مکانیزه فرآیندها با اتصال بر خط سیستم سیماک ، درآمد و مالی در حال نهایی شدن می باشد که ما حصل کار ، شناسایی اسناد درآمدی و محاسبات عوارض شهرسازی و صدور سند حسابداری درآمدی بصورت لحظه ای می باشد.

مدیر عامل سازمان فاوا در پایان خاطرنشان کرد: استقرار سیستم درآمدی در راستای اهداف شفاف سازی فرآیندهای مالی در شهرداری اهواز صورت گرفته است که گامی مهم و تحول اساسی در این زمینه بشمار رفته و باتلاش حوزه های درآمد، مالی ، شهرسازی  مناطق هشتگانه و سازمان فاوا به انجام رسیده و در حال نهایی شدن می باشد.

نویسنده خبر: م. اسدی نیا
اشتراک گذاری
فایل های پیوستی
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها