اخبار
 انتشار: 02 تیر 1398
   مشاهده: 320

  شهردار اهواز اولین بازدید را از معاونت حمل و نقل و ترافیک آغاز کرد.

   شاعری شهردار کلانشهر اهواز از حوزه حمل و نقل و ترافیک و سازمان اتوبوسرانی بازدید کرد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز (رسارا) :موسی شاعری شهردار اهواز پس از ورود به ساختمان حوزه حمل و نقل و ترافیک با پرسنل سازمان اتوبوسرانی دیدار و گفتگو کرد.
شهردار اهواز پس از دیدارهای چهره به چهره به سالن جلسات سازمان اتوبوسرانی رفت و جلسه خود را با معاون حمل و نقل و ترافیک ، مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی ، مدیرعامل سازمان پایانه ها ، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و کارشناسان حوزه حمل و نقل و ترافیک برگزار و در جریان مشکلات و معضلات قرار گرفت .
موسی شاعری گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی فراوان و جنگ اقتصادی موجود باید دست در دست هم دهیم و با اتحاد بیشتر کار کنیم تا بتوانیم یک حرکت جدید و تحول مناسبی در شهر و زندگی شهروندان ایجاد کنیم.
شاعری با اشاره به مشکلات بوجود آمده افزود : اکنون شهرداری اهواز با مشکلات انباشته شده از ادوار قبلی مواجه شده و زیرساخت ها دچار اشکال است و با کاستی های فراوانی روبرو هستیم. پس باید تلاش خود را مضاعف کنیم تا بتوانیم نتیجه بگیریم.
وی خاطرنشان کرد: شهرداری اهواز در این دوره باید دچار تغییراتی شود. این تغییرات صرفاً مربوط به تغییر مدیران نمی شود، بلکه باید این تغییر در رویکردها و نگرش ها ایجاد شود. انتظار دارم در فضای جدید همه همکاران وقت و دقت بیشتری را به کار اختصاص دهند.
در ابتدای این جلسه سید کوروش حسینی زاده مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی ضمن عرض خیرمقدم به شهردار و مدیران عامل سازمانها، به ارائه گزارشی از عملکرد و نحوه کار در سازمان اتوبوسرانی پرداخت و اقدامات و برنامه ریزی های انجام شده را تشریح و به کمبود شدید اتوبوس اشاره کرد.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها