اخبار
 انتشار: 19 تیر 1398
   مشاهده: 783

  دوربین های نظارت درپایانه مسافری شرق اهواز

فضل احمدی نیا مدیر عامل سازمان پایانه های شهرداری اهواز از نصب دوربینهای نظارتی در پایانه مسافربری شرق خبرداد

فضل احمدی نیا  مدیرعامل سازمان پایانه های شهرداری اهواز از نصب دوربین های نظارت  در پایانه مسافربری شرق خبر داد و گفت: به منظور نظارت بر نحوه ارائه حمل ونقل مسافر درپایانه های مسافری شهر اهواز و ایجاد فضاهای امن برای مسافران و کاربران، سیستم دوربین های نظارتی در پایانه مسافربری شرق نصب و راه اندازی شد. 
وی در ادامه افزود: سازمان پایانه های شهرداری اهواز به منظور تامین آرامش و آسایش مسافران و شهروندان اقدام به نصب دوربینهای نظارتی در ترمینال های مسافربری کرد تا امنیت هر چه بیشتر در پایانه ها مسافربری را فراهم نماید.
احمدی نیا در خصوص رصد و پایش پایانه مسافربری گفت: رصد، پایش و ثبت تصاویر دوربین های منصوب در فضاهای تعیین شده پایانه شرق در محل دفتر حراست به انجام و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
 وی در خصوص نصب دوربین های نظارتی در پایانه های مسافربری اظهار داشت: مقرر شد به منظوراستفاده مناسب وكسب بازدهی بالا، دوربین های نظارت تصویری، در مرحله اول در پایانه شرق اهواز خریداری و نصب گردد. 
فضل احمدی نیا گفت: براساس بررسی های بعمل آمده مقرر گردیده تا پس از نصب و تعیین میزان بازدهی این سیستم در پایانه مسافربری شرق این تجهیزات در سایر پایانه ها نصب، راه اندازی و به بهره برداری برسند 
مدیر عامل سازمان پایانه های شهرداری اهواز تصریح كرد: این دوربینها قادر به قابلیت نظارت بصورت اینترنتی توسط تلفنهای همراه و سیستم های pc می باشند
وی اظهار کرد: تجهیزات نظارتی نصب شده در پایانه مسافربری  شرق می توانند کنترل ورود و خروج ناوگان حمل و نقل ، پلاک خوانی و نظارت بر پروژهای در حال انجام در پایانه مسافربری را گزارش گیری و در حافظه جانبی خود ذخیره و آرشیو نمایند و در هنگام نیاز مورد بهره برداری قرار گیرند 
در خاتمه  احمدی نیا افزود: اجرای این توافقنامه درچهار فاز خواهد بود كه درفاز اول تجهیز پایانه مسافربری شرق  اهواز مد نظر بوده. که در حال حاضر مشغول به فعالیت و ثبت گزارشات روزانه می باشد.


نویسنده خبر: احمد رضا ساکبی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار