اخبار
 انتشار: 19 تیر 1398
   مشاهده: 157

  دیدار پرسنل سازمان زیبا سازی شهرداری اهواز با خانواده شهید مدافع حرم

     به گزارش امور ارتباطات سازمان زیباسازی شهرداری اهواز  نبی مرمزی زاده مسئول بسیج سازمان زیباسازی به همراه تعدادی از پرسنل این سازمان ، روزگذشته با حضور در منزل شهید مدافع حرم سید فاضل موسوی امین  با خانواده آن شهید والا مقام دیدارکردند.

 

نبی مرمزی زاده  مسئول بسیج سازمان زیباسازی تکریم خانواده شهدا را بزرگترین نعمت برشمرد و تصریح کرد: خانواده های معظم شهدا به عنوان پرچم دار و پشتیبان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و تجلیل از خانواده های این عزیزان یک وظیفه همگانی است.

 

وی با بیان اینکه امروزه ما امنیت را مدیون فداکاری شهدای گرانقدر مدافع حرم هستیم، بیان داشت: همواره باید قدر دان رشادت های این عزیزان در جامعه باشیم.

 

در این دیدار سید یوسف موسوی امین، درباره نحوه به شهادت رسیدن برادر خود گفت: عملیاتی صورت می‌گیرد و نیروها در جریان آن عملیات مجبور به عقب‌نشینی می‌شوند، سید فاضل جزء نیروهایی که باید در آن عملیات شرکت می‌کردند نبود، منتها شرایط به گونه‌ای می‌شود که نیروهای درگیر تحت محاصره قرار می‌گیرند، نیروهای پشتیبانی هم نمی‌توانند خود را به آنها برسانند، سید فاضل که صدای کمک خواستن نیروهای در محاصره را می‌شنود تاب نمی‌آورد و به همراه راننده ماشین به سمت آنها حرکت می‌کنند، با کمک تعدادی نیروهای دیگر محاصره را می‌شکنند و موفق به عقب‌نشینی می‌شوند، در مسیر برگشت سید فاضل در ماشین فرمانده عملیات که مجروح شده بود می‌نشیند، به علت شکسته شدن پل مجبور می‌شوند مسیر را دور بزنند و به دلیل سرعت زیادی که داشتند آمبولانس و ماشین سیدفاضل چپ می‌کنند، بعد از دو روز که نیروها به منطقه برمی‌گردند می‌بینند که داعشی‌ها افراد داخل ماشین‌ها را بیرون آورده و هر دو ماشین را آتش زده‌اند، از طریق پهبادها متوجه می‌شوند که داعش دو پیکر شهید را از ماشین خارج کرده‌اند. خبر مفقود شدن سید فاضل را بهمن ماه  و خبر قطعی شهادت ایشان را در منطقه بوکمال سوریه در اسفند ماه 1396 به ما دادند.

 

 

دراین دیدار صمیمی که برادر ،مادر و فرزندان  شهید موسوی حضور داشتند هدیه و لوح تقدیری به رسم یادبود از سوی سازمان زیباسازی  به خانواده معظم این ‏شهید تقدیم شد .

نویسنده خبر: روابط عمومی. زیباسازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها