اخبار
 انتشار: 19 تیر 1398
   مشاهده: 119

  ساماندهی و پیگیری امور خدماتی در سطح منطقه 3

      حوزه خدمات شهری منطقه 3 شهرداری اهواز در حال تلاش گسترده برای ساماندهی بصری سطح منطقه است.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 3 اهواز ، مهدی مرادحسینی سرپرست منطقه با بیان این خبر گفت : رسیدگی به سطح منطقه، ساماندهی امور خدماتی و حفظ زیبایی سیمای شهری یکی از اولویت های کاری این شهرداری جهت حفظ و نگهداشت سیمای شهری و ایجاد روحیه نشاط در شهرواندان ، به شمار می رود.

مرادحسینی افزود: حوزه خدمات شهری این منطقه از شهرداری با همت و تلاش مضاعف به همراه نیروهای خود در راستای رسیدگی به سیمای ظاهری ، حذف زوائد بصری و خدمات رسانی به شهروندان اقدام به جمع آوری نخاله های ساختمانی به ویژه در سطح ناحیه 3 ودر محلاتی از جمله بلوار نفت و کوی جانبازان ، شهرک آغاجاری و... کرده است.

وی گفت : باتوجه به وسعت زیاد منطقه بندی نواحی خدماتی این شهرداری و تعدد محلات سطح ناحیه 3 و همچنین دارا بودن اراضی خالی نقاط ، اقدامات گسترده در بلوار نفت ، ورودی اهواز – ماهشهر با هدف بهبود و ارتقاء سطح کیفی خدمات رسانی در حال انجام است.
سرپرست منطقه گفت : همزمان با عملیات خدماتی ، کار حفظ و گسترش فضای سبز شهری و ایجاد مکان هایی مناسب جهت سپری کردن اوقات فراغت شهروندان در سطح پارک های منطقه ، حوزه فضای سبز این منطقه با استمرار کارهای روزانه از جمله آبیاری ، رفع خاموشی پارک ها ، بهسازی ، هرس درختان و... نیز جهت خدمت رسانی به شهر و شهروندان از اولویت های در حال انجام و رسیدگی منطقه است.

نویسنده خبر: عفری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها