اخبار
 انتشار: 22 تیر 1398
   مشاهده: 276

  بررسی موضوعات مالی و مديريت سيستم جامع بلیت الکترونیک

موضوعات مالی و مديريت سيستم جامع بلیت الکترونیک بررسی و برنامه ریزی لازم جهت نحوه اجرای پروژه توسط شرکت اینفوتک انجام شد.

    موضوعات مالی و مديريت سيستم جامع بلیت الکترونیک بررسی و برنامه ریزی لازم جهت نحوه اجرای پروژه توسط شرکت اینفوتک انجام شد.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، روز گذشته جلسه ای با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز، نماینده سازمان فاوا، مشاور حقوقی معاونت حمل و نقل و جمعی از مدیران و کارشناسان حوزه ترافیک در خصوص بررسی موضوعات مالی، مديريت سيستم جامع بلیت الکترونیک و نحوه اجرای پروژه توسط شرکت اینفوتک، در سالن جلسات اتوبوسرانی برگزار شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز اظهار داشت: در این جلسه پس از بحث و بررسی فراوان، مقرر شد در تاریخ 18 تیر 98 نامه ای توسط معاونت حمل و نقل جهت ارائه دسترسی سامانه ها به سازمان فاوا ارسال شود.

لویمی افزود: در این جلسه مقرر شد موضوع تعیین راهکارهای برون رفت از مشکلات مربوط به کارت های شهروندی در اسرع وقت بررسی و راهکار نهایی جهت ارائه به شرکت آماده شود.

وی در پایان تصریح کرد: می بایست شرکت اینفوتک مزایای انتقال حساب از بانک صادرات به بانک شهر را جهت بررسی به صورت مکتوب به شهرداری اعلام نماید.

نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها