اخبار
 انتشار: 23 تیر 1398
   مشاهده: 426

  برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست سازمان فاوا شهرداری اهواز

    به گزارش اداره ارتباطات سازمان فاوا شهرداری اهواز  مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل سازمان فاوا شهرداری  در محل سالن اجتماعات  سازمان فاوا با حضور آقایان  ابراهیم نوشادی ( معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی ) ، علی حیدری ( مشاور فن آوری شهردار) ، سیدمصطفی علوی فاضل ( مدیر عامل اسبق سازمان ) ، سید محمد پژوهیده ( سرپرست سازمان ) و جمعی از معاونین و پرسنل سازمان فاوا برگزار گردید .

در این مراسم معاون برنامه ریزی  شهرداری گفت : با توجه به اینکه جابجایی در مدیریت یک امر طبیعی است و در صورتیکه این جابجایی بر اساس آگاهی و اشراف به امور باشد باعث ارتقاء سیستم می شود.  ما از عملکرد آقای سید علوی فاضل رضایت کامل را داریم و انتظار داریم آقای پژوهیده بتوانند نسبت به ارتقاء سیستم تلاش بیشتری از خود نشان دهند.

در ادامه علی حیدری گفت: اینجانب از انتصاب آقای پژوهیده که از نیروهای درون مجموعه می باشند بسیار خوشحال می باشم زیرا نسبت به امور محوله سازمان و نیروهای سازمان اشرافیت کامل را دارند .

سید محمد پژوهیده گفت : شهردار اهواز اهمیت خاصی برای فن آوری اطلاعات و ارتباطات  قائل می باشند وتاکیدات فراوانی در جهت شفاف سازی امور شهرداری را دارند که امید است اینجانب با کمک همکارانم در سازمان فاوا این هدف شهردار محقق نماییم.

درپایان این جلسه لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یاد بود به  علوی فاضل مدیرعامل پیشین سازمان فاوا تقدیم و همچنین حکم مدیریت آقای سید محمد پژوهیده به وی اعطا شد.

نویسنده خبر: م. اسدی نیا
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها