اخبار
 انتشار: 24 تیر 1398
   مشاهده: 114

  خاک برداری رسوبات اطراف پارک جزیره

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ حمید امیری فرد مدیرعامل این سازمان از پاکسازی و برداشت خاک های به جا مانده از سیل اخیر در اطراف پارک جزیره خبر داد.

    حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: با درایت استاندار خوزستان دکتر شریعتی و حسب دستور شهردار اهواز , رسوبات به جای مانده از سیل اخیر در اهواز که iپارک جزیره را فرا گرفته است، با همکاری سازمان آب و برق خوزستان و شرکت ملی نفت ایران لایروبی و خاکبرداری می‌شود.

وی عنوان کرد: حسب فرمایشات دکتر شریعتی استاندار خوزستان مبنی بر لایروبی و پاکسازی رسوبات اطراف پارک جزیره در رودخانه کارون، جلساتی در این خصوص با سازمان آب و برق خوزستان جهت پیگیری دستورات ایشان انجام شد.

ایشان با بیان اینکه ۱۵ کامیون از شرکت ملی نفت و حفاری اهواز جهت انتقال و خاکبرداری هماهنگ شده است، افزود: طبق دستور دکتر شریعتی، ۱۵ کامیون جهت انتقال خاکبرداری و رسوبات پارک جزیره از شرکت ملی نفت ایران و شرکت حفاری اهواز، جهت تسریع در این عملیات حضور خواهند داشت.

امیری فرد در پایان خاطرنشان کرد: طبق استعلام صورت گرفته از مناطق هشتگانه جهت درخواست خاک برای احداث پارک و عملیات‌های عمرانی، مقرر گردید؛ از خاکبرداری های صورت گرفته با توجه به درخواست های مناطق در مرحله های از پیش تعیین شده استفاده می گردد.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها