اخبار
 انتشار: 24 تیر 1398
   مشاهده: 657

  عیادت مدیر منطقه چهار شهردری اهواز از جانبازان روانپزشکی بوستان اهواز

    مدیر منطقه چهار اهواز به همراه معاونین و تعدادی از کارکنان شهرداری با حضور در بیمارستان روانپزشکی بوستان اهواز از جانبازان عیادت کردند.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه چهار آرش دُر مدیر منطقه گفت: به مناسبت ولادت با سعادت امام رضا (ع) و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان و جانبازان شهدای هشت سال دفاع مقدس  از این بزرگواران عیادت کردیم.

وی افزود: جانبازان از گنج های گرانبهای زندگی ، مایه خیر و برکت هستند و نیاز به عاطفه و محبت دارند و سرکشی به آنها در تقویت روحیه آنان مؤثراست، به همین منظور آئین تجلیلی به همت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه در بیمارستان روانپزشکی بوستان برگزار شد.

مدیر منطقه چهار اظهار کرد: جانبازان حاضر در این مرکز جزء مظلوم ترین ایثارگران به شمار میروند که با قدم گذاشتن در راه حفظ کشور به درجه ی والای جانبازی نائل شده اند. و نه تنها سلامتی جسمی بلکه سلامتی روحشان را نیز در راه اسلام و میهن ایثار کرده اند.

ولی عنوان کرد : در این برنامه ضمن تبریک ولادت با سعادت امام رضا (ع) وتقدیر از پرستاران پر تلاش و زحمتکش این بیمارستان از زحمات آنها قدردانی شد و جانبازان عزیز این بیمارستان مورد دلجویی قرار گرفتند.

درپایان وی هدف از برگزاری این برنامه را دلجویی و قدردانی از جانبازان و پرستاران زحمتکش عنوان کرد و  گفت انشاءالله عیادت از جانبازان جزء برنامه های این منطقه خواهد بود.

 

نویسنده خبر: ز. لیموچی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها