اخبار
 انتشار: 30 تیر 1398
   مشاهده: 114

  حذف آب شرب از آبیاری فضای سبز با همکاری شرکت آبفا

به گزاش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح روز گذشته جلسه ای با حضور مدیرعامل این سازمان، مدیران شرکت آبفا، امور آب و مشترکین و معاونین سازمان پارکها در خصوص بررسی روند بهینه سازی استفاده از انشعابات آب شرب در فضای سبز شهری اهواز، برگزار شد.

    حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: این سازمان در نظر دارد تا با همکاری شرکت آبفا استفاده از انشعابات آب شرب جهت آبیاری فضای سبز شهری را به حداقل برساند.

وی عنوان کرد: جلسات مشترکی در خصوص حذف آبیاری بوسیله آب شرب و به حداقل رساندن استفاده از آن در فضای سبز شهری با حضور مدیران مناطق هشتگانه، مدیران آبفا و این سازمان برگزار خواهد شد.

امیری فرد با بیان اینکه تهیه نقشه راهبردی در این زمینه یکی از نیاز های اصلی است، افزود: تهیه نقشه فضای سبز شهر اهواز و  چگونگی بهره برداری از آب شرب جهت آبیاری فضای سبز و تحویل آن به شرکت آبفا، جهت برنامه‌ریزی و تعیین نقاط بحرانی از اولویت‌های مهم می باشد.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان خاطرنشان کرد: هماهنگی لازم با شرکت آبفا جهت استفاده از آب شرب در شیفت شبانه و به صورت مقطعی، در زمان مصرف کم شهروندان تا به نتیجه رسیدن این موضوع، صورت گرفته است.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها