اخبار
 انتشار: 30 تیر 1398
   مشاهده: 116

  کارگاه «مهارت های زندگی و فرزند پروری» در سازمان ساماندهی مشاغل شهری برگزار شد

     کارگاه آموزشی «مهارت های زندگی و فرزند پروری» در سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز برگزار شد.

 به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری ، کارگاه آموزشی با موضوع «مهارت های زندگی و فرزند پروری» به منظور افزایش سطح آگاهی خانواده ها در زمینه فرزندپروری و سبک های تربیتی به همت سازمان ساماندهی مشاغل شهری  اداره کتابخانه های عمومی و شبکه بهداشت در محل سالن جلسات سازمان ساماندهی مشاغل شهری  برگزار شد. 

صولت احمدی  سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری  با اعلام این خبر گفت: ضرورت تربیت صحیح فرزندان و استفاده از تجارب ارزشمند تربیتی بر هیچ کس پوشیده نیست ولی متاسفانه در بسیاری از خانواده‌ها مهارت‌ های لازم به فرزندان آموزش داده نمی شود که این موضوع به کاهش روحیه مسئولیت‌پذیری در فرزندان و مشکلات تربیتی متعدد منجر می شود. لذا مقرر شد با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی و بهداشت شرق  کارگاه های آموزشی متنوعی در سازمان ساماندهی برگزار شود.

وی با اشاره به برگزاری اولین کارگاه آموزشی فرزند پروری  در سازمان ساماندهی مشاغل شهری ، ادامه داد: در فرآیند تربیت فرزندان عوامل متعددی نقش دارد که خانواده مهم ترین عامل است؛ ضروری است که والدین به مطالعه اهتمام ورزند. چراکه برای انجام هر عملی، دانش و مهارت خاص آن مورد نیاز است و این کارگاه آموزشی به دنبال تقویت مهارت های زندگی و فرزندپروری در خانواده ها است. 

گفتنی است در این کارگاه راهکارها و نکات کلیدی در زمینه نوع رفتار با کودکان بیان شد. پرسش و پاسخ بخش پایانی این نشست بود.

 

 

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها