اخبار
 انتشار: 05 مرداد 1398
   مشاهده: 140

  ارزیابی عملکرد مسئولین فضای سبز مناطق از طریق بازدیدهای روزانه

اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، حمید امیری فرد مدیرعامل این سازمان و سید ناصر موسوی نژاد رئیس کمیسون خدمات شهری شورای اسلامی کلانشهر اهواز از وضعیت عمومی فضاهای سبز مناطق بازدید به عمل آوردند.

    حمید امیری فرد مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: این بازدیدها پس از وقت اداری همراه با آقای موسوی نژاد عضو و رئیس کمیسیون خدمات شهری و با حضور مسئولین فضای سبز مناطق بصورت روزانه صورت می گیرد.

وی افزود: در این بازدیدها نقاط قوت و ضعف فضای سبز و پارکهای مناطق به مسئولین فضای سبز یادآوری می شود و آنها موظفند سریعا موضوعات را بررسی و در اسرع وقت به سرانجام برسانند.

وی با بیان اینکه از این طریق ارزیابی عملکرد مناطق نیز صورت می گیرد، یادآور شد: حسب دستور شهردار اهواز مبنی بر رسیدگی به مشکلات فضای سبز مناطق و رفع و رجوع آنها، ارزیابی مناطق با توجه به عملکرد مسئولین فضای سبز و نواحی مناطق هشتگانه انجام می گیرد و در صورت رفع همه تذکرات داده شده، عملکرد مثبت آنها به سمع و نظر شهردار خواهد رسید.

امیری فرد در پایان با اشاره به بازدیدهای صورت گرفته خاطرنشان کرد: بازدیدها از آماده سازی اتوبان آیت بهبهانی از خیابان ریاضی تا زند و آیلند وسط خیابان سلطانی جهت کاشت گیاهان پوششی و رونده صورت گرفت و همچنین بازدیدها از ایستگاه پمپاژ آب خام واقع در منطقه ۴ جنب پارک قوری، بازدید از لایروبی انتهای پارک جزیره، ایستگاه پمپاژ پارک ۴۲ هکتاری، باغ های بوتانیک، پارک زردشت و پارک ایثار واقع در منطقه 2 انجام شده است.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها