اخبار
 انتشار: 07 مرداد 1398
   مشاهده: 129

  نشست ارزیابی پروژه های خدمات شهری در منطقه 6

     ادامه روند برگزاری جلسات منظم پیگیری و رسیدگی به مشکلات شروع پروژه های خدمات شهری در سطح منطقه 6 با حضور عالی پورمعاون خدمات شهری ، عتاب اهوازی مدیر منطقه6 و جمعی از عوامل اجرایی معاونت خدمات شهری و شهرداری منطقه 6 در محل دفتر معاونت خدمات شهری برگزار شد.
به گزارش اداره ارتباطات معاونت خدمات شهری در ابتدای این نشست حاضرین به بحث و ارائه عملکرد از روند پروژه های فوریتی حوزه خدمات شهری در سطح منطقه 6 پرداختند.
عالی پور معاون خدمات شهری شهرداری اهواز گفت : جلسات اولویت بندی پروژه های خدمات شهری مناطق هشتگانه شهرداری اهواز از ابتدای هفته جاری به منظور پیگیری و بررسی پیشرفت فیزیکی مصوبات جلسات قبلی بصورت منظم در حال برگزاری است.
وی افزود: در این جلسات مدیران مناطق نسبت به هر کدام از بندهای مصوبات صورتجلسات قبلی گزارشات خود را اعلام کرده و پروژه های زمانبندی شده آنها پس از رسیدگی لازم در این حوزه ، تآمین اعتبار شده و در شرف برگزاری مناقصه و یا شروع فعالیت پروژه میباشند و تعدادی نیز جهت رسیدگی در حوزه معاونت محترم فنی و عمرانی بوده که مقرر شد  پیگیری لازم جهت تسریع در روند رسیدگی از طریق آن معاونت صورت پذیرد.
گفتنی است این جلسات بصورت منظم هر دو هفته یکبار و طبق روال جلسات قبلی پس از پایان ساعات کار اداری برگزار خواهد شد.

نویسنده خبر: و. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها