اخبار
 انتشار: 12 مرداد 1398
   مشاهده: 1022

  معارفه رییس جدید سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز

 جلسه تودیع رییس سابق و معارفه رییس جدید سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی در این مراسم که با حضور آبیار معاون مالی و اقتصادی شهرداری اهواز و پرسنل این سازمان در محل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی تشکیل شد، حکم انتصاب عبدالامیر کمایی به عنوان رییس جدید سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز صادر شده ، قرائت و به وی ابلاغ شد.

رییس جدید سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز در این جلسه با تشکر از اعتماد شهردار اهواز بابت واگذاری این مسئولیت اظهار کرد: سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی یکی از مهم ترین سازمان های شهرداری است .

عبدالامیر کمایی ادامه داد: کلانشهر اهواز پتانسیل و ظرفیت زیادی برای سرمایه گذاری دارد ، که متاسفانه به دلایل زیادی نتوانسته ایم از این ظرفیت بهره لازم را ببریم و برای جبران عقب ماندگی ها باید تلاشی فراتر از سیستم اداری و کارمندی انجام داد تا بتوانیم خدمات متفاوت و جدیدی را به شهری که در آن زندگی می کنیم و به آن تعلق داریم، ارائه کنیم .

وی در ادامه گفت : آینده این سیستم به جذب سرمایه گذاری و سرمایه گذار گره خورده است .

رییس جدید سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری اهواز خواستار همکاری بین بخشی جهت رسیدن به اهداف سازمان شده است و افزود:  با همکاری و همدلی و بهره مندی از سوابق و تجربیات پرسنل و مجموعه شهرداری بتوانیم با هم این بار بزرگ را به سر منزل رسانده و نگاه جدیدی را که لازمه توسعه شهر اهواز است، رقم بزنیم.

وی ادامه داد: رسیدن به این اتفاقات خوب نیازمند داشتن علاقه شخصی و انگیزه خاص است.

کمایی ضمن تشکر از زحمات انجام شده در پایان گفت: کلیه زحمات با رسیدن به نتیجه، شیرین می شود. بنده فردی عمل گرا هستم و نتیجه کار برای من مهم است .

در این مراسم عباس آبیار معاون مالی و اقتصادی شهرداری اهواز ضمن تشکر از تلاش های صفی خانی رییس سابق سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز گفت: استفاده از بخش خصوصی و سرمایه گذاری، راه نجات شهرداری و شهر اهواز است و این مهم باید از طریق این سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز  طی شود.

نویسنده خبر: امین عنایتی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها