اخبار
 انتشار: 16 مرداد 1398
   مشاهده: 211

  بازدید میدانی اعضای شورای اسلامی شهر از اتوبوس ها، پایانه ها و ایستگاه های درون شهری اهواز

اعضای کمیته حمل و نقل شورای اسلامی شهر به همراه معاون حمل و نقل و ترافیک و مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی از مجموعه اتوبوس ها، پایانه ها و ایستگاه های درون شهری اهواز بازدید کردند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز (رسارا): دوشنبه 14 مردادماه اعضای کمیته حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر به همراه سبزعلی مدیرعامل ، معاونین و مدیر اداره روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی از نحوه خدمات دهی اتوبوس ها، پایانه ها و ایستگاه های درون شهری اهواز بازدید کردند.
محمد نصیری فر مدیر اداره ارتباطات گفت: در حاشیه بازدید صورت گرفته تصمیمات و برنامه ریزی خوبی برای پایانه آزادگان ، ایستگاه های مکانیزه و افزایش اتوبوس ها گرفته شد که با اجرایی شدن آن تحول چشمگیری در نحوه خدمات دهی به شهروندان ایجاد خواهد شد.
نصیری فر افزود : در این بازدید میدانی که بیش از سه ساعت به طول انجامید، پایانه های درون شهری آزادگان ، میدان شهداء و تعمیرگاه سیار اتوبوس ها مورد بررسی و بازبینی قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: از نکات مثبت این بازدید بیان کمبودها و مشکلات از طرف مردم بود، که شهروندان توانستند به صورت چهره به چهره با مدیرعامل سازمان و اعضای محترم کمیته حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر گفتوگو کنند.
یادآور می شود اعضای کمیته حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر اهواز آقایان رحیم کعب عمیر، مهران باباپور ، سیدمحسن موسوی زاده ، فتح اله حاجتی ، سید ناصر موسوی نژاد و محمدرضا ایزدی هستند که با حضور در جلسه و بازدید میدانی چهاردهم مردادماه تصمیمات مثبت و قابل توجهی در خصوص حمل و نقل درون شهری اهواز ارائه کردند.
نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها