اخبار
 انتشار: 19 مرداد 1398
   مشاهده: 95

  رسیدگی به مشكلات شهروندان در برنامه ملاقات مردمی با شهردار منطقه یک

یاسین کاوه پور سرپرست شهرداری منطقه یک اهواز صبح امروز به روال روزهای دیگر هفته، پذیرای تعدادی از شهروندان فهیم اهوازی بود تا در جلسه ملاقات مردمی به طرح مسائل و مشکلات خود بپردازند.

   به گزارش امور ارتباطات شهرداري منطقه یک اهواز، یاسین کاوه پور با هدف تسريع در رسيدگي به مشکلات شهروندان؛ امروز نیز برنامه ملاقات مردمی در محل شهرداري منطقه یک برگزار شد و جمعي از مردم شريف شهر اهواز در محدوه منطقه ضمن ملاقات حضوري به بيان مشکلات خود پرداختند.
سرپرست منطقه ضمن بررسي و ارائه رهنمودهاي لازم ، دستورات مقتضي را در چارچوب قوانين شهرداري در جهت رسيدگي به مشکلات شهروندان صادرکرد.
در حاشيه اين ملاقات کاوه پورگفت: با برگزاري برنامه‌هايي مانند ملاقات حضوري با شهروندان بسيار راحت مي‌توانيم مشکلات شهروندان را شنید و معضلات را ببينيم و مشکلاتي که بسياري از آن‌ها نيز قابل‌حل است، پيگيري کنيم.
وي بسياري از خواسته‌هاي مردم را به ‌حق دانست و اضافه کرد: سعي مي‌کنيم درخواست‌هايي را که مرتبط با شهرداري است در اولويت کارهاي خودمان قرار دهيم.
گفتنی است شهروندان مي توانند با تعيين وقت قبلي هر روز حتی روزهای پنجشنبه با حضور در شهرداري منطقه یک مسايل و مشکلات خود را در ملاقات حضوري با شهردار مطرح کنند.

نویسنده خبر: م. زنگنه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها