اخبار
 انتشار: 20 مرداد 1398
   مشاهده: 556

  شهردار اهواز در دیدار با دو برگزیده کنکور سراسری: آینده کشور متعلق به شماست

شهردار اهواز به همراه مهران باباپور نایب رییس شورای اسلامی شهر و فرزین حاتمی کاکش مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز، با حضور در منزل علیرضا سخایی راد رتبه نخست کنکور ریاضی و سیاوش کیانپوررتبه 9 کنکور تجربی ، از آنها تقدیر و تشکر کرد.
در این بازدید موسی شاعری گفت: برای ما افتخار است که برای نخستین بار، شهر اهواز و استان خوزستان رتبه اول کنکور ریاضی را به خود اختصاص داده است ، ما این موفقیت را به خانواده آنها تبریک عرض می کنیم و نقش مادر این دو عزیز در کسب این موفقیت قابل ستودنی است.
وی خطاب به این دو برگزیده کنکور سراسری گفت: آینده کشور متعلق به شماست و از این موفقیت بزرگ همه خوشحالیم ، امیدواریم این مسیر تا عالی ترین مدارج علمی و تحقیقاتی ادامه پیدا کند.
شهردار اهواز افزود: من بسیار خوشحالم که در دوره تصدی شهرداری، برای نخستین بار در منزل کسانی حضور پیدا کردم که اینچنین افتخار آفرینی کردند و این خاطره قطعا در یاد من باقی خواهد ماند.
موسی شاعری ادامه داد: افراد موفق دو اثر از خود به جا می گذارند اثر نخست بر اجتماع و اثر دوم بر استان و شهر محل زندگی خود، زیرا این موفقیت حس رقابت ،انگیزه و امیدواری را در میان افراد بوجود می آورد.
موسی شاعری تصریح کرد: به پاس قدردانی از شما دو عزیز برگزیده، مستندی با هماهنگی اداره کل ارتباطات و اموربین الملل شهرداری اهواز و صدا و سیما ساخته و از طریق فضای مجازی و صدا وسیما منتشر خواهد شد.
وی در این دیداردر خصوص برنامه های پیش رو و فعالیت های انجام شده جهت رفاه و آسایش شهروندان در سطح شهر نیز سخنانی را مطرح نمود.
در ادامه مهران بابا پور نیز ضمن تبریک به خانواده علیرضا سخایی راد و سیاوش کیانپور به خاطر کسب این افتخاربزرگ گفت: کسب رتبه برتر کنکور توسط این دو عزیز باعث افتخار و سربلندی است. تلاش شما ستودنی است، توسعه شهر و کشور ما در گرو توسعه علمی و آموزشی است و امیدواریم با وجود عزیزان نخبه ای چون شما، در مسیر توسعه گام برداریم.
نائب رییس شورای اسلامی شهر اهواز افزود: به عنوان خادم مردم در شورای اسلامی شهر اهواز اعلام آمادگی می کنم در حد بضاعت شورا به افرادی چون شما کمک کرده و حمایت کنیم.

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها