اخبار
 انتشار: 22 مرداد 1398
   مشاهده: 126

  اجرای طرح ناحیه محوری در شهرداری منطقه یک اهواز

"ناحیه محوری" راهکاری موفق برای خدمت به شهروندان در سطح منطقه یک شهرداری اهواز است .

   به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه یک و بنا به دستور شهردار کلانشهر اهواز در طرح ناحیه محوری ، یاسین کاوه پور سرپرست منطقه با اجرای این طرح طی احکامی ، جناب آقای معصومی را بعنوان شهردار ناحیه ویژه ، آقای حزباوی شهردار ناحیه2 و آقای بن عبود شهردار ناحیه 3 شهرداری منطقه یک منصوب کرد .
کاوه پور سرپرست منطقه یک شهرداری کلانشهر اهواز گفت : طرح ناحیه محوری جهت ارائه خدمات بهینه به شهروندان در حوزه استحفاظی شهرداری منطقه یک است .
وی بیان کرد: اجرای طرح "ناحیه محوری" از جمله راهکارهای مهم و موفق برای ارائه خدمات بهینه به شهروندان در عرصه های مختلف خدمات شهری و فضای سبز درمنطقه یک شهرداری اهواز است.
وی با بیان اینکه اجرای طرح "ناحیه محوری" از جمله راهکارهای مهم و موفق برای ارائه خدمات بهینه به شهروندان در عرصه های مختلف خدمات شهری است، یادآور شد: اجرای طرح ناحیه محوری موجب تسریع در خدمات و حل مشکلات تمام نواحی و سطوح شهری می شود .
چنانچه در اجرای این طرح هر فاز به چند ناحیه تقسیم و به طور جداگانه به مشکلات اهالی محله و ناحیه رسیدگی خواهد شد و با تحقق این طرح، برنامه ریزی و مدیریت شهری بر اساس مدل ناحیه محوری راهبرد اساسی مدیریت در سطح منطقه می شود.

نویسنده خبر: م. زنگنه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها