اخبار
 انتشار: 27 مرداد 1398
   مشاهده: 595

  نصب دیوار حائل پایانه شرق

مدیر عامل سازمان پایانه ها شهرداری اهواز از حصاركشی، نصب سیم خاردار و دوربینهای نظارتی اطراف پايانه مسافربری شرق به وسعت 400 متر مربع خبر داد

   به نقل از واحد ارتباطات سازمان پایانه های شهرداری اهواز، فضل احمدی نیا مدیر عامل سازمان از حصارکشی، نصب سیم خاردار و دوربینهای نظارتی در پایانه شرق خبر داد و گفت: این پایانه در راستای ایجاد امنیت نسبت به فضاهای خالی معماری که در انتهای ضلع شرقی پایانه مسافربری می باشد و نیاز مبرم به تامین امنیت جهت جلوگیری از ورود معتادین، اراذل و اوباش که در ساعت پایانی کار پایانه از محوطه های انتهایی ضلع شرقی استفاده می کنند و موجبات نا امنی و ایجاد اپیدمی و تهدید بهداشتی می شدند فضاهای یاد شده توسط معاونت فنی و عمرانی سازمان بوسیله حصارکشی با دیوارهای پیش ساخته تامین امنیت و مسدود شد.

وی در ادامه در خصوص اطلاعات نظارتی توسط دوربینهای نصب شده گفت: اطلاع تصویری و نظارتی محوطه و نقاط کور پایانه مجهز به دوربین‌های نظارتی شد و سامانه مانیتورینگ نظارتی را به  دفتر حراست مستقر در پایانه منتقل کردیم تا توسط نیروهای حراست سازمان رصد و پایش گردد

فضل احمدی نیا مدیر عامل سازمان پایانه های شهرداری اهواز گفت:  با استفاده از اهداف و اولویت بندی فعالیت های انجام شده قصد داریم تا پروژه های عمرانی تازه ای را به کالبد بودجه سال جاری تزریق کنیم.

وی در پایان گفت: تلاش ما بر این است تا میزان رضایتمندی شهروندان مسافر و سایر هموطنان وارد شده به ترمینال های مسافربری را با اجرایی شدن پروژه های عمرانی را در کارنامه خود داشته باشیم. رفاه، اسایش ، امنیت  و مراقبتهای بهداشتی در خدمت رسانی به مسافران از اولویت های بسیار مهم این سازمان می باشد. به کارکنان پایانه های مسافربری اعلام شده تا با همه امکانات موجود در خدمت مسافران و هموطنان وارد شده به پایانه های مسافربری باشند. تا مسافران با خاطری آسوده پایانه را به قصد حرکت به سمت مقصد دیگر ترک کنند.


نویسنده خبر: احمد رضا ساکبی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها