اخبار
 انتشار: 06 شهریور 1398
   مشاهده: 459

  کارگاه آموزشی اصول پیاده راه سازی برگزار شد

    معاون برنامه ریزی وتوسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز از برگزاری کارگاه آموزشی اصول پیاده راه سازی با رویکرد انتقال تجارب شهرداری تهران در روزهای 5 و 6 شهریور ماه در محل مرکز علمی کاربردی شهرداری خبر داد.

نوشادی گفت : با توجه به اینکه  آموزش به عنوان یکی از ابزارهای بهبود عملکرد و وسیله ای برای رسیدن به وضعیت مطلوبترمی باشد از اینرو با توجه به تجارب موفق شهرداری تهران در زمینه اصلاح مشکلات ترافیکی و اجرای طرح های مختلف توسط حوزه های مختلف مدیریت شهری تهران، با دعوت از دکتر خضر لویی مشاور کمیسیون حمل ونقل و دبیر کمیته

Tod  شورای شهر تهران، اقدام به برگزاری این کارگاه کردیم  تا مدیران شهرداری اهواز با چگونگی تحقق و اجرای پیاده راهسازی آشنا شوند .

وی افزود:  در این گارگاه اعضای شورای اسلامی شهر اهواز و استان ، 40 نفر از مدیران وکارشناسان حوزه های حمل ونقل وترافیک، شهرسازی ومعماری و فنی وعمرانی  وسازمانهای وابسته شهرداری حضور داشتند.

نوشادی تصریح کرد:  به نظر می رسد یکی از رویکردهای توسعه ی شهری که بخش های مختلف شهرسازی ، ترافیکی و حتی اجتماعی را در بر می گیرد توجه به مقوله توسعه مبتنی بر حمل ونقل  TOD   است  که آشنایی مدیران و کارشناسان شهرداری اهواز با این تجربه ی جدید  ضروری می نماید.

 

 

                 

 

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها