اخبار
 انتشار: 09 شهریور 1398
   مشاهده: 552

  آیین اختتامیه مسابقات عکاسی سیل برگزار شد

به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، مسعود امینی از برگزاری آیین اختتامیه مسابقات عکاسی سیل در تالار شهید علی جمالپور خبر داد.

 معاون فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز با اعلام این خبر گفت:ازمیان 860 اثر دریافتی به دبیرخانه معاونت با موضوع سیل استان خوزستان ، در نهایت 3 اثر شایسته تقدیر قرار گرفتند .
وی ادامه داد : اوایل امسال موضوع سیل بسیاری از خانواده های خوزستانی را درگیر نمود. بسیاری از خانواده های که بصورت مستقیم به علت سیل آسیب دیدند و بسیاری از خانواده ها که به کمک سیل زدگان شتافتند در این میان هنرمندان عکاس در زمینه ثبت خسارات و همچنین انعکاس واقعیت سیل زحمات فراوانی متحمل شدند.
معاون فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز افزود: باتوجه به اینکه گنجینه ای از لحظات وقوع سیل توسط عکاسان به ثبت رسیده ، این معاونت با رویکرد جمع آوری و نگاهداشت و نیز به بهانه تقدیر و تشکر از هنرمندان نسبت به برپایی مسابقه عکاسی سیل اقدام نمود.
این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود اعلام کرد : عکاسان می توانند در زمینه صیانت از حقوق شهروندی نقش مهمی ایفا نمایند.
امینی گفت : آثار منتخب پس از دهه اول ماه محرم در نگارخانه شمس واقع در ساختمان معاونت فرهنگی به نمایش گذاشته خواهد شد.
به گزارش امور ارتباطات نفراول تا سوم به ترتیب : پژمان مولای ،مهناز دژبان،و امیرعبیداوی توسط هیات داوران انتخاب شدند . همچنین به سبب بالابودن کیفیت کار عکاسان و تقدیر از نفرات بیشتر، 6 نفر برگزیده جهت آموزش رایگان به دوره های آموزش عکاسی معرفی شدند.

نویسنده خبر: حسینی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها