اخبار
 انتشار: 11 شهریور 1398
   مشاهده: 291

  برگزاری مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز

روز گذشته با حضور قائم مقام اداره کل حراست و امور محرمانه شهرداری اهواز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز و جمعی از مدیران ستادی و کارشناسان این معاونت، مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، محمود لویمی در ابتدای این مراسم ضمن خیر مقدم به حضار، از خدمات ارزنده و تلاش های خستگی ناپذیر پوریا راهنورد مسئول پیشین حراست این معاونت، در طول دوره مسئولیت خود، قدردانی و برای وی آرزوی موفقیت نمود.

وی با تاکید بر وظایف حراست ها در ادارات بیان کرد: حراست به منزله ی تقوای سازمانی است که مهمترین وظیفه اش نزدیک کردن دیدگاه ها در راستای اجرای اهداف نظام اسلامی و فعالیتهای کارکنان دستگاه مربوطه است. 

در ادامه، انصاری قائم مقام اداره کل حراست و امور محرمانه شهرداری اهواز، مجتبی اکبری را به عنوان مسئول حراست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز منصوب و ابراز امیدواری کرد: ایشان در این راستا با کمک و حمایت معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز و دیگر کارشناسان موفق باشد.

در پایان این جلسه معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز ضمن آرزوی موفقیت برای نامبردگان و اهدای لوح، بر تلاش و اتکاء بر خداوند و صداقت کاری و با همدلی و همراهی سایر کارکنان تأکید کرد.

نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها