اخبار
 انتشار: 12 شهریور 1398
   مشاهده: 202

  بازدید مدیرعامل سازمان پارکها از پروژه کمربند سبز

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها به همراه کاظم بنی تمیم معاون فضای سبز و بهره برداری و سعید جهانگیری معاون فنی و اجرایی این سازمان از روند پیشرفت پروژه کمربند سبز اهواز بازدید بعمل آوردند.

معصومی رئیس اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: صبح روز گذشته صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها به همراه کاظم بنی تمیم معاون فضای سبز و بهره برداری و سعید جهانگیری معاون فنی و اجرایی این سازمان از روند پیشرفت پروژه کمربند سبز اهواز بازدید بعمل آوردند.

صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در این بازدید خواهان کشت گونه های بومی و تسریع در روند عملیات احداث شبکه آب خام به این پروژه شد و اظهار کرد: اگر نهال ها و درختانی که در این محیط کشت می شوند تا پنج سال اول بصورت اصولی آبیاری شوند، بعد از ان می توانند از طریق ریشه دوانی و رسیدن به آب های زیرزمینی تغذیه شوند و دیگر نیاز به آب نداشته باشند.

وی اذعان کرد: متاسفانه در سیل اخیر بسیاری از قسمت های این پروژه آسیب جدی دیده است که به حول قوه الهی و با همت شهرداری اهواز، قسمت های خسارت دیده واکاری خواهد شد.

عبدالهی خواستار کمک همه جانبه دستگاه های دولتی و خصوصی شد و عنوان کرد: قطعا یک دست صدا ندارد و در این پروژه کمک همه دستگاه ها بخصوص شرکت ملی نفت ایران، حفاری، توسعه نیشکر خوزستان و مابقی ارگان ها ضروری و مهم است.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان خاطرنشان کرد: از سازمان محیط زیست خوزستان، اداره کل منابع طبیعی، ارتش و سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران به جهت کمک رسانی در این پروژه تقدیر و تشکر می کنم.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها