اخبار
 انتشار: 12 شهریور 1398
   مشاهده: 106

  آغاز طرح توسعه و بهسازی بازارچه های سازمان ساماندهی مشاغل شهری

      طرح توسعه و بهسازی بازارچه های تحت پوشش سازمان ساماندهی مشاغل شهری با هدف رفع مشکلات و ارتقا خدمت رسانی به شهروندان آغاز خواهد شد .

 مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز گفت: طی برنامه زمانبندی شده مشخص و بر اساس آسیب شناسی صورت گرفته از عملکرد و مشکلات بازارچه های فعال در سطح شهر اهواز نسبت به بهینه سازی این بازارچه ها اقدام خواهد شد .

بابک ربیعی با بیان خبر فوق گفت: شهروندان نیازهای اولیه خود را از بازارچه های محله ای برطرف می کنند بنابراین رفع مشکلات بازارچه ها نقش مهمی در افزایش رضایتمندی شهروندان از مدیریت شهری خواهد داشت .

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: روند بازسازی و رفع مشکلات بازارچه ها بنا بر اولویت های مشخص شده از بازارچه های گلستان آغاز خواهد شد و در قالب یک برنامه زمانبندی شده تا رفع مشکلات و بهینه سازی خدمات ارائه شده در همه بازارچه های سطح شهر اهواز ادامه خواهد داشت

مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز در پایان یادآور شد: مدیریت شهری بدون تعامل با شهروندان به موفقیت نخواهد رسید و لذا از همه شهروندان در خواست می کنم مشکلات بازارچه ها و پیشنهاداتی که برای خدمت رسانی بهتر بازارچه های موجود در سطح شهر اهواز دارند را با سامانه پیام کوتاه سازمان با شماره 500240660 در میان بگذارند .

 

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها