اخبار
 انتشار: 13 شهریور 1398
   مشاهده: 158

  دیدار مدیرعامل سازمان پارکها با معاون مالی و اقتصادی شهرداری اهواز

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ حوالی ظهر دیروز مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز به همراه معاونین خود با عباس آبیار معاون مالی و اقتصادی شهرداری اهواز دیدار کرد.

معصومی رئیس اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: روز گذشته صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز به همراه کاظم بنی تمیم و سعید جهانگیری به ترتیب معاون بهره برداری و فضای سبز و معاون فنی و اجرایی سازمان پارکها با عباس آبیار معاون مالی و اقتصادی شهرداری اهواز دیدار کرد.

وی در این دیدار ضمن تقدیر از خدمات ارزنده عباس آبیار در شهرداری اهواز نکاتی را در خصوص سازمان پارکها خاطرنشان کرد و افزود: تغییرات معمولا وقتی در یک سیستم اداری صورت می گیرد، مدیران بالا دستی به دنبال پویایی در سیستم هستند.

وی بیان کرد: متاسفانه در بحث فضای سبز، سازمان پارکها از اهداف عالیه خود فاصله گرفته و نیاز به یک تغییر رویه و بازنگری در سیستم سازمان می باشد.

عبدالهی ابراز کرد: کمک مدیران عالی مانند  شهردار و شما در این خصوص می تواند در راستای دستیابی به این اهداف مثمر ثمر باشد و نباید از آن غافل شد.

عباس آبیار نیز در این دیدار ضمن خوش آمدگویی به مهمانان و آرزوی توفیق برای مدیریت جدید سازمان پارکها، گفت: در راستای دستیابی سازمان پارکها به اهداف خود و قرار گرفتن در ریل پیشرفت از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد و چنانچه هر کجا نیاز به حضورمان باشد، حاضر خواهیم شد.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها