اخبار
 انتشار: 13 شهریور 1398
   مشاهده: 183

  دیدار اعضای شورای اسلامی استان با مدیرعامل سازمان پارکها

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح روز گذشته سعید باوی عضو شورای اسلامی استان و سید گاطع موسوی عضو شورای اسلامی سوسنگرد با صالح عبدالهی مدیرعامل این سازمان دیدار کردند.

معصومی رئیس اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: صبح روز گذشته سعید باوی عضو شورای اسلامی استان و سید گاطع موسوی عضو شورای اسلامی سوسنگرد با صالح عبدالهی مدیرعامل این سازمان دیدار کردند.

در این دیدار که تعدادی از کارشناسان و مدیران معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز نیز حضور داشتند، سعید باوی و سید گاطع موسوی ضمن عرض تبریک به جهت انتصاب مدیرعامل جدید، سازمان پارکها را یک سازمان منسجم و تخصصی دانستند و ابراز کردند با وجود فردی ارزشمند مانند مهندس عبدالهی در سمت مدیرعاملی این سازمان، انشاالله زمینه های پیشرفت و موفقیت سازمان پارکها بیش از پیش خواهد شد.

صالح عبدالهی نیز در ادامه ضمن خوش آمدگویی به مهمانان، سازمان پارکها را یک سازمان مستقل توصیف کرد و افزود: نظرات افراد در جهت پیشبرد اهداف سازمان بسیار ارزشمند است و ما از دوستان خود انتظار داریم در این زمینه همکاری خود را با ما داشته باشند و نقطه نظرات خود را در خصوص بهروری بهتر از فضای سبز و داشتن یک فضای سبز مناسب و در خور شایسته مردم بیان نمایند.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها