اخبار
 انتشار: 13 شهریور 1398
   مشاهده: 206

  مراسم سوگواری شبهای بین الحرمین به میزبانی شهردراری منطقه یک برگزار می شود

مراسم سوگواری شبهای بین الحرمین امشب در محل یادمان بین الحرمین واقع در جاده ساحلی کیانپارس با حضور شهردار اهواز و جمعی از مدیران شهرداری و به میزبانی شهرداری منطقه یک اهواز برگزار می گردد.

    به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک اهواز ، یاسین کاوه پور سرپرست منطقه در خصوص برگزاری این مراسم گفت: امشب 13 شهریور ماه راس ساعت 20 مراسم سوگواری شبهای بین الحرمین با حضور شهروندان عزادار اهوازی در محل جاده ساحلی کیانپارس جنب کتابخانه مرکزی به میزبانی شهرداری این منطقه برگزار می شود.
وی در ادامه گفت: این مراسم شامل بخشهای گوناگونی از جمله قرائت قرآن ، زیارت عاشورا ، حضور هیئتهای عزاداری ، اجرای نمایش و در پایان مداحی توسط مداحان اهل بیت خواهد بود.
کاوه پور با بیان اینکه برگزاری مراسم عزاداری امام حسین (ع) با عنوان شب های بین الحرمین، در سطح استان خوزستان و کشور کم نظیر است، افزود: امروز مراسم نمادین       بین الحرمین به یک محیطی که تمام قشر های جامعه را برای آشنایی با مفاهیم و حادثه عاشورایی در برگرفته، تبدیل شده است.
کلیه قشرهای مذهبی، کودک، نوجوانان، جوان و سالمند، در پارک دولت اهواز که به یک محل عزاداری تبدیل شده است برای عزاداری حضور بعمل آورده اند.
گفتنی است همچنین در حاشیه برگزاری مراسم ایستگاه صلواتی به پذیرایی از عزاداران حسینی خواهد پرداخت.

نویسنده خبر: م. زنگنه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها