اخبار
 انتشار: 13 شهریور 1398
   مشاهده: 119

  بازدید مدیرعامل سازمان پارکها از مرکز تحقیقات خرما و میوه های گرمسیری

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز صبح امروز؛ صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز به همراه عبدالرحیم کعب عمیر عضو شورای اسلامی شهر، فرامرز نجف پور قائم مقام سازمان، کاظم بنی تمیم معاون بهره برداری و فضای سبز، عیسی اکبری مدیریت قراردادها و ماندانا شهنواز مدیر آموزش و ترویج سازمان از مرکز تحقیقات خرما و میوه های گرمسیری بازدید به عمل آوردند.

صالح عبداللهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: وجود چنین مجموعه ارزشمندی را در استان باید قدر دانست، انصافاً از این بازدید قوت قلبی گرفتم.

وی با ارزش و مثمر بودن اقدامات مرکز خرما و میوه های گرمسیری را در کشور حائز اهمیت دانست و افزود: مسئولان باید قدر چنین نعمت الهی را بدانند و این فعالیت ها را در استان ترویج و توسعه بخشند.

وی در ادامه به طرح جامع فضای سبز اشاره و اظهار کرد: آنچه که به شدت دنبال آن هستیم طرح مطالعاتی و جامع فضای سبز کلانشهر اهواز است تا بتوان نقشه راهی در جهت خارج شدن از این وضعیت و مشکلات فضای سبز داشته باشیم.

عبداللهی خواهان همکاری مرکز تحقیقات خرما و میوه های گرمسیری در این زمینه شد و یادآور شد: بطور مثال چرا نخل در کلانشهر اهواز حفظ و آنطور که باید از آن استفاده نشده است؟ زیرا اجرا، تحول و نوآوری در فضای سبز از سازمان پارکها گرفته و به مناطق سپرده شده است. لذا با صحبت‌هایی که با شهردار کلانشهر اهواز داشته ام، دستور داده شد تدبیری در این زمینه اندیشیده شود.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان خاطرنشان کرد:  حسب دستور شهردار اهواز به دنبال تنوع پوشش گیاهی، استفاده از گیاهان بومی و مطالعات در فضای سبز هستیم و به امید خدا و با تلاش پرسنل خدوم شهرداری بتوانیم فضای سبز شهر اهواز را از این وضعیت خارج نماییم.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها